Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. maijs, 2016
Drukāt

FOTO: Krāšņais Tvīda brauciens noslēdz velo nedēļu Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Tvīda brauciens noslēdza Rīgas velo nedēļu – svētkus nedēļas garumā.

Tvīda brauciens ir parāde, kas kļuvusi par interesantu tradīciju visās pasaules metropolēs no Londonas līdz Tokijai. Arī Rīgā tas jau sesto gadu pulcē simtiem velobraucēju un modes cienītāju.

“Viss, kas vajadzīgs, lai piedalītos braucienā, ir velosipēds un gaumīgs ietērps – sākot ar 19. gadsimta frakām un, kas zin’ pat vakarkleitām un beidzot ar sešdesmito gadu rokenrola modi,” pauž rīkotāji. Kā katru gadu, arī šogad izcilāko tērpu autoriem bija sarūpētas īpašas balvas.

Tvīda brauciena organizētājs Toms Ērenpreiss stāstīja, ka Tvīda brauciens tiek organizēts jau sesto gadu un katru reizi tas nebeidz pārsteigt. “Noskaņojums Tvīda braucienos ir tik pozitīvs, ka “pārtiekam” no tā un atceramies to ziemas mēnešos. Šogad atšķirībā no pagājušā gada ar Tvīda braucienu noslēgsim “Rīgas velo nedēļu”, tādējādi krāšņi un eleganti nosvinot velobraukšanas un kultūras tik ļoti svarīgo esamību mūsu pilsētā Rīgā,” pauda Ērenpreiss.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+