Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

FOTO: Krāšņais Tvīda brauciens noslēdz velo nedēļu Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Tvīda brauciens noslēdza Rīgas velo nedēļu – svētkus nedēļas garumā.

Tvīda brauciens ir parāde, kas kļuvusi par interesantu tradīciju visās pasaules metropolēs no Londonas līdz Tokijai. Arī Rīgā tas jau sesto gadu pulcē simtiem velobraucēju un modes cienītāju.

“Viss, kas vajadzīgs, lai piedalītos braucienā, ir velosipēds un gaumīgs ietērps – sākot ar 19. gadsimta frakām un, kas zin’ pat vakarkleitām un beidzot ar sešdesmito gadu rokenrola modi,” pauž rīkotāji. Kā katru gadu, arī šogad izcilāko tērpu autoriem bija sarūpētas īpašas balvas.

Tvīda brauciena organizētājs Toms Ērenpreiss stāstīja, ka Tvīda brauciens tiek organizēts jau sesto gadu un katru reizi tas nebeidz pārsteigt. “Noskaņojums Tvīda braucienos ir tik pozitīvs, ka “pārtiekam” no tā un atceramies to ziemas mēnešos. Šogad atšķirībā no pagājušā gada ar Tvīda braucienu noslēgsim “Rīgas velo nedēļu”, tādējādi krāšņi un eleganti nosvinot velobraukšanas un kultūras tik ļoti svarīgo esamību mūsu pilsētā Rīgā,” pauda Ērenpreiss.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+