×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
18. februāris, 2016
Drukāt

FOTO: Krievijas “Pobeda” Ventspilī sāk ražot šokolādi; ieguldīti 10 miljoni eiro (5)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Krievijas konditorejas fabrika “Pobeda” atklājusi jaunu ražotni Latvijā. Jaunajā fabrikā pirmajā gadā tiks saražotas 10 tūkstoši tonnas šokolādes, no kurām trešā daļa tiks pārdota Latvijas veikalos. Līdz ar Latvijas filiāles SIA “Pobeda Confectionery” nodibināšanu, “Pobeda” kļuvusi par vienīgo Krievijas kompāniju savā segmentā, kas atvērusi ražotni ES dalībvalstī.

“Ražošana Eiropā ir nopietns mūsu biznesa stratēģisks solis un pavērsiena punkts kompānijas vēsturē. Mēs ieejam absolūti jaunā sadarbības līmenī ar mūsu partneriem. Fabrika Ventspilī ir jaunas eksporta iespējas. Mēs plānojam palielināt piegāžu apjomu uz Eiropas valstīm, ASV, Meksiku, Peru, Kanādu, Austrāliju, Ķīnu, un konditorejas tirgum grūtos laikos Latvijas rūpnīca mums paver jaunus ceļus biznesa attīstībai,” uzsver kompānijas “Pobeda” prezidents Vitālijs Muravjovs.

Fabrikā Ventspilī un pārdošanas nodaļā Rīgā paredzēts nodarbināt aptuveni 75 Latvijas iedzīvotājus. Projekta īstenošanai tika atvēlēti vairāk nekā 10 miljoni eiro, no kuriem 2,5 miljoni ieguldīti no ES struktūrfondiem.

Fabrika aprīkota ar jaunākajām ražošanas līnijām, kas ļaus maksimāli automatizēt ražošanas procesu, garantējot kvalitāti un drošību.

“Mēs jau tagad lepojamies ar mūs “Pobeda” Ventspilī. No brīvostas iznomātajā ēkā mēs uzbūvējām fabriku un aprīkojām to ar vismūsdienīgākajām iekārtām, kas dienā spēj saražot 30 tonnas šokolādes. Jaunākās tehnoloģijas gādās par ražošanas kvalitāti un drošību.
Pirmajā darbības posmā plānojam gadā saražot ap 10 tūkstošiem tonnu šokolādes, no kurām 30% tiks realizēti Latvijas tirgū, bet pārējie eksportēti,” stāsta fabrikas “Pobeda” ģenerāldirektore Olga Muravjova.

Konditorejas fabrika “Pobeda” ir ātri augoša un finansiāli stabila kompānija ar 100% pašu kapitālu. Šodien tā ir viena no lielākajām konditorijas fabrikām Krievijā, un izpelnījusies atzinību par lielisku produkcijas garšu un kvalitāti. Visu fabriku kopējā platība ir 43 tūkstoši kvadrātmetru un tās aprīkotas ar 28 mūsdienīgām ražošanas līnijām. Ražošanas jauda Krievijā esošajās fabrikās – 220 tonnas diennaktī.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Lembim poverī, ka tik nauda! Lembi, a ko tu kapā ar to naudu darīsi? Ja tavi bērni nenotrinkelēs, tad tavi mazbērni noteikti notrinkelēs…

  2. Prieks par jebkuru ražotni, kas izveidota Latvijā

  3. Šokolādes cienītājs Atbildēt

    Jāsāk aizdomāties vai tīšām to Latviju un Ventspili padara par Krievijas Mafijas zemi…Visur Krieviem Latviešiem piga..Pat šokolādi būs jāēd Krievijas ražotu, Kas pieder mums Latviešiem???????????????????

  4. Tātad – peļņa aizies uz Krieviju, viņu produkcija spiedīs ārā Laimas un citus vietējos ražojumus, mūsu zemē paliks tikai mazliet nodokļu un, visticamāk, finanšu mahinācijas. Bravo, Lemberg!

    • un kur Laimas peļņa paliek, tavuprāt? kas ir Laimas īpašnieki? pat uzņēmuma nosaukums jau nomainīts. un tas, ka pobedas ražotnē būs darbs vietējiem, var vērtēt tikai pozitīvi. ja vēl eksports aizies, pavisam labi būs. nav ko te politiku jaukt iekšā! mir i družba!

Draugiem Facebook Twitter Google+