×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Latgalē atklāta zādzību sērija; policija meklē cietušos

Foto - VPFoto - VP

Latgalē atklāta zādzību sērija, ko, iespējams, pastrādāja divi vīrieši, kuri zaga somiņas no dažādu iestāžu kabinetiem. Policija meklē cietušos, kuri varēja ciest no šo personu pretlikumīgām darbībām gan Latgalē, gan citos reģionos, informē VP.

VP LRP Ludzas iecirkņa lietvedībā atrodas kriminālprocess par somas zādzību no pašvaldības ēkas kabineta. Zādzība notika 2015.gada 28.oktobrī Ciblas novadā Blontu pagastā, ciemā Blonti. Veicot izmeklēšanu, policistiem izdevās noskaidrot, ka noziedznieki uz notikuma vietu bija atbraukuši ar pelēku automašīnu BMW, pēc tam viens no noziedzniekiem iegāja pašvaldības ēkā un, izliekoties par pasta kurjeru, no neaizslēgta kabineta nozaga sieviešu somu ar naudu un dokumentiem.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka noziedznieki nav vietējie iedzīvotāji. Turpinot operatīvo pasākumu kompleksu, pārbaudītas agrāk sodītas personas, kuras bija nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgām zādzībām. Ludzas iecirkņa policistiem rezultātā izdevās noskaidrot vienu no iespējamām ar šo noziegumu saistītām personām – tas ir 1976.gadā dzimis rīdzinieks, kurš agrāk vairākkārt tiesāts par analoģiskām zādzībām.

26.janvārī sadarbībā ar VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem minētais vīrietis aizturēts Rīgā. Tālākās izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka somas zādzību Blontu ciemā viņš izdarīja kopā ar 1976.gadā dzimušu līdzdalībnieku, kurš šobrīd izcieš brīvības atņemšanas sodu Lietuvā. Tāpat noskaidrots, ka iepriekš minētās personas analoģisko zādzību tajā pat dienā (28.10.15.) izdarījušas Balvu novadā.

Policijai ir pamatotas aizdomas, ka šīs personas varēja pastrādāt līdzīgas zādzības ne tikai Latgalē, bet arī citos reģionos, apmeklējot pašvaldību vai citu uzņēmumu iestādes un veicot zādzības no dienesta kabinetiem. Ņemot to vērā, policija aicina atsaukties cilvēkus, kuri iespējams ir cietuši no attēlā redzamo personu pretlikumīgām darbībām, zvanot: 27894784, 65703803 vai 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+