Ekonomika
Bizness

FOTO: “Latnet” noslēdz pievienošanos “Bites grupai” un maina vizuālo identitāti0


“Latnet” noslēdz reorganizācijas procesu.
“Latnet” noslēdz reorganizācijas procesu.
Publicitātes foto

Noslēdzot 2018. gada nogalē uzsākto reorganizācijas procesu, viens no Latvijā lielākajiem datu pārraides pakalpojumu nodrošinātājiem – “Latnet” – maina vizuālo identitāti, informē uzņēmuma valdes loceklis Vladislavs Gurmans.

Jau ziņots, ka ar mērķi veicināt biznesa attīstību pērnā gada novembrī tika apvienots interneta pakalpojumu sniedzējs “Stream Networks” un tā meitas uzņēmums “Latnet serviss”, apvienoto uzņēmumu nodēvējot par “Latnet”.

Uzņēmums turpina attīstību, fokusējoties ne vien uz jaunu produktu izstrādi, bet arī zīmola attīstīšanu, un mainot tā vizuālo identitāti.

“Latnet” zīmolam ir bagāta, 20 gadus ilga vēsture, tāpēc tā jaunā vizuālā identitāte veidota saskaņā ar aktuālajām zīmolu attīstības tendencēm, vienlaikus neaizmirstot par “Latnet” zīmola mantojumu.

Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc jaunajā identitātē saglabātas zīmola vēsturiskās krāsas – melna, balta un zaļa.

“Reorganizācijas process ir būtisks solis “Latnet” attīstībā. Lai varētu nodrošināt klientiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) risinājumus, kas apvieno jaunākās iespējas, nemainīgi visaugstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, kā arī vēl personiskāku pieeju un vērtīgāku mūsdienu tehnoloģiju lietošanas pieredzi, mēs ne tikai ieviešam jaunus pakalpojumus, bet arī attīstām komandu un uzņēmuma kompetences. Mēs arī kļūstam ātrāki, elastīgāki, inovatīvāki, citiem vārdiem sakot – modernāki. Vizuālās identitātes maiņa ir daļa no šī pārmaiņu jeb modernizācijas procesa,” skaidro V.Gurmans.

Līdz ar reorganizācijas procesa noslēgšanu, “Latnet” turpinās attīstīt unikālu, biznesa klientu vajadzībām pielāgotu tehnoloģisko risinājumu izstrādi, īpašu uzmanību veltot integrētajiem IKT un mobilo sakaru pakalpojumiem, kas tiek izstrādāti ciešā sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru “Bite”, kas kompāniju “Latnet” iegādājās pērnā gada pavasarī.

Aprīlī aprit gads kopš “Latnet” komanda ir pievienojusies “Bites grupai”.

“Līdzšinējā pieredze liecina, ka “Latnet” iegāde ir bijis stratēģiski ļoti veiksmīgs lēmums. Apvienojot abu uzņēmumu kompetences, esam būtiski palielinājuši konkurētspēju. Tāpat ir veiktas nopietnas iestrādes mūsdienīga augstas kvalitātes integrēto IKT un mobilo sakaru pakalpojumu portfeļa izveidē. Taču pie sasniegtā neapstāsimies. Tagad, kad reorganizācijas process ir noslēdzies, mēs ar pilnu jaudu strādāsim, lai attīstītu “Bites” un “Latnet” sadarbību, kā arī nostiprinātu “Latnet” zīmola atpazīstamību ne vien Latvijā, bet arī citviet Baltijā,” tā “Bites” vadītājs Kaspars Buls.

Saistītie raksti

Kompānija “Latnet” tika dibināta 2007. gadā. Šobrīd tas ir viens no lielākajiem datu pārraides pakalpojumu nodrošinātājiem Latvijā, kas apkalpo vairāk nekā 2500 klientu.

“Latnet” kapitāldaļas pieder mobilo sakaru operatoram “Bite”, kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas “Providence Equity Partners” uzņēmums.
LA.lv