Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
28. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Latviešu fotogrāfe veido sirsnīgu projektu: laulību jubilejā kāzu tērpos. Pāri dalās stāstos

1. Sākās viss kā pārsteigums vīram

1no3
Foto -  Anita AustvikaFoto - Anita Austvika
Foto – Anita Austvika

Latviešu fotogrāfe Laura Šūlmeistere šogad ar vīru Pēteri svinēja 15 gadu kāzu jubileju un iedomājās, cik gan interesanti būtu nobildēties kāzu tērpos. “Mums diemžēl to vairs nav. Tāpēc uzrīkojām improvizētu kāzu tematikas fotosesiju. Es pati nopirku baltu kleitu, bet vīram par to neko neteicu, pavēstīju tikai to, ka būs fotosesija un lai uzvelk baltu kreklu. Kad viņš mani ieraudzīja, bija ļoti aizkustināts.

Tā man radās ideja piedāvāt fotografēties pāriem, kuri svin kāzu jubileju un kuru kāzu tērpi vēl ir saglabājušies. Šobrīd esmu sākusi šo sapni īstenot – jaunajā projektā esmu nobildējusi divus pārus kādā no skaistajiem Rīgas parkiem, un viņi piekrituši šajos mirkļos padalīties ar jums.

Mana ierosme ir dot iespēju piedzīvot mirkļus pāriem, kas ir īpaši – tas ir ļoti aizkustinoši ieraudzīt vienam otru savos kāzu tērpos. Turklāt, ja kāzu dienā bieži vien laulātie ir uztraukušies, saspringti, varbūt stīvi, tad šādā fotosesijā gatavi izdarīt ko tādu, ko iepriekš neatļāvās. Taču dziļākā doma ir godināt ģimeni, stiprināt un novērtēt ilgo kopābūšanu. Mūslaikos, kad apkārt ir tik daudz šķirto pāru, man tomēr līdzās ir daudz stipru ģimeņu, kas kopā ir piecus, desmit, 20 gadus. Kāpēc to nenosvinēt?” – saka foto projekta idejas autore un īstenotāja Laura Šūlmeistere. Interesenti var pieteikties šādām fotosesijām.

  1. Sākās viss kā pārsteigums vīram
  2. Miezīšu ģimene: desmit gadi, mīlestība un trīs bērni
  3. Fotosesijā auto signalizē, citiem kaut kas šķiet aizdomīgi

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+