Ekonomika
Tehnoloģijas

FOTO: Latvijā jaunos iPhone modeļus sagaida ar rindām pie veikaliem1


Jaunie “iPhone” modeļi.
Jaunie “iPhone” modeļi.
Publicitātes foto

Šodien, 28. septembrī, Latvijā uzsākta kompānijas “Apple” jaunāko viedtālruņu modeļu “iPhone” “Xs” un “Xs Max” tirdzniecība, informēja “Latvijas Mobilā telefona” (LMT) pārstāvji.

Latvijas iedzīvotāju interese par jaunajiem “Apple” zīmola viedtālruņiem ir liela – jau pirms plkst.7 pie LMT klientu centra “Brīvības centrs” Ģetrūdes ielā 12 šī zīmola cienītāji veidoja rindu, lai, centram verot durvis plkst.8, varētu pirmie iegādāties jaunos viedtālruņus.

Kā skaidro pirmais jaunā “Apple” viedtālruņa pircējs, kurš iegādājās “iPhone Xs Max”, šis viņam ir pirmais “Apple” viedtālrunis. Izvēlēties šī zīmola ierīci viņu pamudinājusi dzīvesbiedres pozitīvā pieredze, lietojot “Apple” viedtālruni.

Tādēļ, lai savā īpašumā iegūtu pašu jaunāko “Apple” zīmola viedtālruni, viņš vietu rindā pie LMT klientu centra ieņēmis jau pirms 7 rītā, kas bijis tālredzīgs lēmums – jau pavisam drīz gaidīt klientu centra atvēršanu ieradušies vēl daudzi citi jauno “iPhone” modeļu tīkotāji.

Jaunie “iPhone” modeļi pircējiem ir pieejami ne tikai lielākajos LMT klientu centros Rīgā – Ropažu ielā 6, Ģetrūdes ielā 12, klientu centros tirdzniecības parkā “Alfa”, tirdzniecības centrā “Spice”, bet arī ierobežotā daudzumā citos LMT klientu apkalpošanas centros Latvijā.

Jaunais “iPhone Xs” var lepoties ar 5,8 collu OLED ekrānu ar 2436×1125 pikseļu izšķirtspēju, kas nodrošina visprecīzāko krāsu attēlojumu, HDR un tumšākās nakts dziļuma melno krāsu.

Savukārt “iPhone Xs Max”, kura ekrāna lielums sasniedzis 6,5 collas, ir telefons ar lielāko ekrānu, kāds jebkad bijis “Apple” telefonos. Tas klāj gandrīz visu tālruni un ar 2688×1242 pix izšķirtspēju sniedz iespēju aplūkot saturu nebijušā izmērā un precizitātē.

Abiem modeļiem ir stingrs, gludi nopulēts nerūsējoša tērauda rāmis, izturīgs aizsargstikls, kā arī ūdens un putekļu izturība. Ierasti elitāro izskatu papildina jauna – zeltīta – krāsa. “Face ID” sejas atpazīšanas sistēma kalpo ne vien ekrāna atbloķēšanai, bet arī kā parole lietotnēm, un tagad tā kļuvusi vēl ātrāka.

Saistītie raksti

Viedais “A12 Bionic” procesors ir gudrākais un jaudīgākais, kāds jebkad bijis “Apple” tālruņos, un kopā ar Neural Engine rūpējas par satriecošu papildinātās realitātes pieredzi.

Savukārt jaunā fotokameru sistēma ar attēla stabilizācijas un “Smart HDR” atbalstu iekļauj attēlā vairāk detaļu, izceļot spilgtās vietas un ēnas, kā arī uzņem labākas fotogrāfijas pustumsā.

“iPhone Xs” cena būs, sākot no 1179, bet “iPhone Xs Max” – sākot no 1279 eiro.

LA.lv