×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Latvijā netrūkst superskolotāju eksaktajos priekšmetos (3)

Foto- LETA un Valsts prezidenta kanceleja. Kolāža - la.lvFoto- LETA un Valsts prezidenta kanceleja. Kolāža - la.lv

Mārupes vidusskolā vakar pulcējās superskolotāji no visas Latvijas. Progresīvākie dabaszinātņu pedagogi tur sacentās par ikgadējo ”Ekselences balvu”. To iegūst piecu eksakto zinātņu skolotāji, kuri spējuši organizēt mūsdienīgas un aizraujošas mācību stundas. Kā atzīst paši mācībspēki – viņu rokās ir visi instrumenti, lai skolēnus ieinteresētu sarežģītajos priekšmetos, tos tikai jāprot izmantot.

No “Ekselences balvai” izvirzītājiem 142 skolotājiem, Mārupes vidusskolā tikās 25 finālisti. Pieci progresīvāki skolotāji ieguva “Ekselences balvu”, kā arī 1400 eiro prēmiju.

Balvu ieguva bioloģijas skolotāja Anda Kuzma, ķīmijas skolotāja Inese Ločmele, ekonomikas skolotāja Inta Jorniņa, matemātikas skolotāja Maija Zaķe, fizikas skolotāja Virgīnija Vītola.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Savukārt 3. un 4. attēlā ir nevis Maija Zaķe, bet Inese Ločmele. Lūdzu izlabojiet! Var taču pievērst lielāku uzmanību savam darbam, vai ne?

  2. Pārbaudiet un palabojiet aprakstus, 6.(nevis 5.) foto redzamā skolotāja ir Anda Kuzma no Vecumnieku vidusskolas. Lepojamies!

  3. Lai vairāk šādu skolotāju!

Draugiem Facebook Twitter Google+