Tehnoloģijas

FOTO: Latvijā pieejami jaunie “Mavic 2” droni0

Publicitātes foto

No 2018. gada 6. septembra jaunie, profesionālie kompānijas DJI kvadrakopteri “Mavic 2 Zoom” un “Mavic 2 Pro” ir pieejami Latvijā, portālu “LA.lv” informēja “Lattelecom” pārstāvji.

Tie izceļas ar uzlabotu filmēšanas funkcionalitāti un pagarinātu lidojuma laiku.

Jaunie “Mavic 2” droni pieejami Lattelecom tirdzniecības vietās – veikalos un interneta veikalā “lattelecomveikals.lv”.

DJI ir vadošais bezpilota lidaparātu ražotājs pasaulē, un to jaunākie modeļi 5. septembrī tika prezentēti Latvijā sadarbībā ar “Lattelecom”.

Kopā ar dronu pilotiem – Arvīdu Baranovu no “Eaglewood Films” un Robertu Vītolu no “Robyworks” DJI iepazīstināja ar kvadrakopteru nozīmīgākajām iespējām un demonstrēja izcilo video attēla kvalitāti.

Prezentācijas pasākumā DJI vispasaules video/foto konkursa otrās vietas ieguvējs Arvīds Baranovs akcentēja jaunā “Mavic 2” kameras sensora īpašību.

Sensors nodrošina iespēju kvalitatīvi filmēt krēslā, saulrietā un saullēktā, kā arī pievērsa uzmanību kameras attēla krāsām, nosaucot tās par “īstu maģiju” un īpaši ātro funkciju video paātrinājumam, kas prasa tikai “piecu sekunžu darbu”.

Pirmās “Mavic” sērijas droni divu gadu laikā iekarojuši video profesionāļu sirdis, kļūstot ar pārdotākajiem droniem pasaulē, tādēļ jaunākās paaudzes modeļi tika īpaši gaidīti.

Galvenais, kas atšķir jaunos “Mavic” dronus no priekštečiem un citiem tirgus spēlētajiem, ir palielināts lidojuma ātrums (līdz 72 km/h) un laiks (līdz 31 minūtei),

Tiem piemīt pilnvērtīga datorredze, kas fokusējās uz visām pusēm, bet kameras un sensori ļauj viegli noteikt attālumu līdz objektiem, kas ievērojami atvieglo filmēšanu iekštelpās.

Abi droni ir spējīgi uzņemt 4K video, tiem ir iebūvēta 8GB atmiņa, kā arī ir iespējams izmantot “microSD” kartes līdz 128 GB. Video pārraide tiek nodrošināta piecu kilometru attālumā.

“Mavic 2 Pro” ir pirmais šāda izmēra drons pasaulē, kas ir aprīkots ar ikonisko “Hasselblad” kameru ar lielu attēla sensoru – 1-collu CMOS uz 20 megapikseļiem, kam pateicoties tas ir spējīgs uzņemt 4K izšķirtspējas video un nepārspējamus foto ar tik plašu dinamisko diapazonu.

Savukārt “Mavic 2 Zoom” var lepoties ar divkāršu optisko tālummaiņu (24 – 48 mm 35-mm ekvivalentā) sensors 1/2,3″ CMOS uz 12 megapikseļiem.

“Mavic 2 Zoom” cena ir 1251 eiro, bet “Mavic 2 Pro” – 1449 eiro, un abus dronus ir iespējams iegādāties dalītajā maksājumā.

Galerijas nosaukums
LA.lv