×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
4. decembris, 2016
Drukāt

FOTO: Latvija sasniedz jaunu pasaules florbola čempionātu rekordu

Latvijas komandas fani Pasaules čempionātā florbolā vīriešiem, kurā tiekas Latvijas un Zviedrijas komandas "Arēnā Rīga".Latvijas komandas fani Pasaules čempionātā florbolā vīriešiem, kurā tiekas Latvijas un Zviedrijas komandas "Arēnā Rīga".

Latvijas un Zviedrijas florbola izlašu mačā “Arēnā Rīga” sestdien sasniegts jauns pasaules čempionātu atklāšanas spēļu apmeklētības rekords.

Spēli klātienē noraudzījās 8011 līdzjutēju, bet līdzšinējais atklāšanas spēļu rekords bija 7529. Latvijas izlase varenajai Zviedrijai, kas triumfējusi astoņos no desmit aizvadītajiem pasaules čempionātiem, piekāpās ar 2:7, taču pretinieku galvenais treneris atzina, ka šī, iespējams, bijusi latviešu labākā cīņa pret zviedriem un arī mūsu nometnē pārliecība, ka turpmākajos mačos iespējams sasniegt pozitīvu rezultātu, tikai augusi.

“Lieliska atmosfēra, fani mūs dzina uz priekšu un deva emocijas katrā divcīņā iet ar dubultu sparu. Mums galvenais bija dabūt emocijas un to arī izdarījām,” teica Latvijas izlases galvenais treneris Normunds Grunckis.

“Mūsu fani pierādīja, ka ir vieni no labākajiem pasaulē. Spēlēt šādu tribīņu priekšā bija fantastiski,” atzina uzbrucējs Rolands Kovaļevskis, kurš guva pirmos vārtus un tika atzīts par labāko Latvijas izlasē.

Jau svētdien Latvijas izlasei grupu turnīra svarīgākā spēle pret Čehiju, kas čempionātu uzsāka ar 8:4 panākumu pret Norvēģiju.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+