Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
24. novembris, 2013
Drukāt

Foto: Latvija sēro par Zolitūdes traģēdijas upuriem

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Pieminot Zolitūdes traģēdijas upurus, sestdien, 23.novembrī, valstī sākas trīs dienu sēras. Sestdien un arī svētdien vairāki tūkstoši cilvēku devās uz sabrukušo lielveikalu “Maxima” Zolitūdē, lai noliktu ziedus vai svecīti bojāgājušo piemiņai. Cilvēki nākuši pa vienam, lielākos pulciņos un kopā ar ģimenēm.

21.novembra traģēdijas upuri tiek pieminēti visā Latvijā – svecītes iededz un ziedus noliek pie veikaliem, baznīcām, pieminekļiem, pilsētu un novadu domju, pagastu pārvalžu un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ēkām u.c. Kopumā Zolitūdes traģēdijā ceturtdien, sabrūkot lielveikala jumtam, gājuši bojā 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+