Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
24. novembris, 2013
Drukāt

Foto: Latvija sēro par Zolitūdes traģēdijas upuriem

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Pieminot Zolitūdes traģēdijas upurus, sestdien, 23.novembrī, valstī sākas trīs dienu sēras. Sestdien un arī svētdien vairāki tūkstoši cilvēku devās uz sabrukušo lielveikalu “Maxima” Zolitūdē, lai noliktu ziedus vai svecīti bojāgājušo piemiņai. Cilvēki nākuši pa vienam, lielākos pulciņos un kopā ar ģimenēm.

21.novembra traģēdijas upuri tiek pieminēti visā Latvijā – svecītes iededz un ziedus noliek pie veikaliem, baznīcām, pieminekļiem, pilsētu un novadu domju, pagastu pārvalžu un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ēkām u.c. Kopumā Zolitūdes traģēdijā ceturtdien, sabrūkot lielveikala jumtam, gājuši bojā 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+