×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
4. oktobris, 2014
Drukāt

12. Saeimas vēlēšanu norise Latvijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (no kreisās) un Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa piedalās partijas "Vienotība" 12. Saeimas vēlēšanu rezultātu sagaidīšanas pasākumā.

Sestdien no plkst.7 līdz 20 Latvijā notika 12.Saeimas vēlēšanas, kurās pilsoņi varēja nobalsot jebkurā no 1051 vēlēšanu iecirkņa Latvijā vai ārvalstīs. “LA.lv” fotoreportāžās piedāvā ieskatu vēlēšanu norisē Latvijā.

Kā partijas sagaida vēlēšanu rezultātus.

CVK darbs pēc vēlēšanu iecirkņu slēgšanas

Balsstiesīgie balso dažādos Rīgas iecirkņos.

Latvijas balsstiesīgie izvēlas nākamo Saeimas sastāvu 155. vēlēšanu iecirknī Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijā.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) piedalās 12. Saeimas vēlēšanās.

Rīgas domes priekšsēdētājs un partijas “Saskaņa” valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc nobalsošanas 12. Saeimas vēlēšanās.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc nobalsošanas 12. Saeimas vēlēšanās.


Laukumā pie Rīgas Kongresu nama sestdienas rītā risinājās Latvijas Krievu savienības (LKS) protesta akcija, kurā pieprasīta “bezvalstniecības atcelšana Latvijā”. Uz to ieradušies vairāk nekā desmiti cilvēki.

Protesta akcijas turējuši plakātus ar uzrakstiem – “vēlēšanas Latvijā: 282 000 Latvijas iedzīvotāju nav politiskās tiesības”, “Šīs vēlēšanas nav leģitīmas! Jo 350 000 Latvijas iedzīvotāju atņemtas balsstiesības” un citiem. Pasākumu uzraudzīja Pašvaldības policijas darbinieki.

Sestdien no rīta liela vēlētāju aktivitāte novērota Ogres Kultūras centrā, kur atrodas 680.vēlēšanu iecirknis. Tajā līdz plkst.8 bija nobalsojuši 100 vēlētāju, novēroja aģentūra LETA. Pārsvarā pirmajā vēlēšanu darba stundā nākuši nobalsot tie cilvēki, kuriem šorīt bija jādodas uz darbu.

No rīta Rīgas vēlēšanu iecirkņos balsojuši pārsvarā vecāka gadagājuma cilvēki un šoreiz pirms vēlēšanu iecirkņu atvēršanas plkst.7, pie tiem neesot veidojusies balsotāju rinda. Aģentūra LETA novēroja, ka pirmajā stundā vēlēt ierodas, gan sirmgalvji, gan arī jaunieši.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nesaprotu šādu lietu: Ja Lemberga kungs nevar būt oficiāls Ventspils Domes deputāts, kā viņš varēs būt visas Latvijas premjers? Vai tad tiesas lēmums ir atcelts? Kas par viņa izvirzīšanu ir atbildīgs?

Draugiem Facebook Twitter Google+