Ekonomika
Bizness

FOTO: Latvijas Dizaina gada balvas ceremonija0

Foto – Karīna Miezāja, kolāža – la.lv

Šogad “Latvijas Dizaina gada balvas” galvenie lauri tika dizaina studijai “Associates, Partners et Sons” par filmu festivāla “Riga IFF” vizuālo komunikāciju un vides objektiem, aģentūru LETA informēja “Latvijas Dizaina gada balvas 2018” pārstāve Gita Deniškāne.

Projekta radošā direktore/projekta vadītāja/dizainere bija Daniela Treija, dizainers – Ainis Permins, bet dizaina direktors – Edgars Zvirgzdiņš. Filmu festivāla māksliniecisko komandu veidoja Kristaps Zelmenis un Una Bergmane, bet animāciju un video veidojuši Kaspars Kursišs un Eduards Laķis (“kind.lv”).

Otro vietu ieguvis tehnoloģiju uzņēmums SIA “Mass Portal” par elektroiekārtām “Mass Portal industriālā dizaina valoda” un “Mass Portal plastikāta auklas žāvētājs FD1”, kuru koncepta autors ir Jānis Grīnhofs, dizaina inženieris ir Egils Gēcis, grafiskais dizainers ir Krišs Bērzkalns, projekta menedžere ir Krista Vaivade, tehnoloģiskais konsultants ir Georgijs Bakradze, bet produktu dizaineri ir Juris Kļava, Aivars Vaivods un Reinis Li un citi.

Trešo vietu ieguvis mājaslapu dizaina uzņēmums SIA “Wrong Digital” par Liepājas pašvaldības mājaslapu “Liepaja.lv”. Mājaslapas informācijas arhitektūras un dizaina autori ir Liene Geidāne un Oskars Cirsis, bet mājaslapu programmējuši Artūrs Gulbis un Raimonds Sarkanbārdis, savukārt projektu vadījusi Ilze Grietēna.

SIA “Wrong Digital” ieguvis arī balvas galvenā partnera – informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma “Accenture” – specbalvu “Digitālais bizness”. Šī balva uzņēmumam tikusi par Ceļu satiksmes drošības direkcijas mājaslapu “csdd.lv”.

Apbalvošanas ceremonija ceturtdienas vakarā norisinājās mākslas centrā “Zuzeum”.

 

 

Galerijas nosaukums
LA.lv