Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Latvijas Gada balvas sportā svinīgā ceremonija0


Adrians Dāvis metas dejā ar operdziedātāju Ingu Šļubovsku-Kancēviču.
Adrians Dāvis metas dejā ar operdziedātāju Ingu Šļubovsku-Kancēviču.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Piektdien kinoteātrī “Splendid Palace” notika “Latvijas Gada balva sportā 2018” ceremonija, kurā par aizejošā gada labākajiem sportistiem tika nosaukti tenisiste Anastasija Sevastova un bobslejists Oskars Melbārdis.

Abi pie šāda apbalvojuma tika pirmo reizi karjerā.

Savukārt par 2018.gada populārāko sportistu kļuva motokrosa meistars Pauls Jonass, kurš tika atzīts arī par labāko tehniskajos sporta veidos. Tāpat Latvijas labākās sporta spēļu komandas gods tika Latvijas vīriešu hokeja izlasei, labākās komandas individuālajos sporta veidos godu saņēma olimpisko spēļu bronzas medaļnieki bobslejā – pilots Oskars Melbārdis un stūmējs Jānis Strenga, bet par labāko Latvijas treneri tika nosaukts bobsleja izlases vadītājs Sandis Prūsis.

Par gada uzlecošo zvaigzni tika atzīts basketbolists Artūrs Žagars, par paraugu sportā tika atzīts Latvijas vīriešu basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms, gada labākā notikuma balvu saņēma pasaules čempionāta rallijkrosā Latvijas posms, bet tautas sportā balvu saņēma projekts “Sporto visa klase”.

Žurnālists Vladimirs Ivanovs no “Latvijas Televīzijas” 7.kanāla (LTV7) saņēma Artūra Vaidera piemiņas balvu, bet LTV speciālbalvu par atsaucību darbā ar medijiem saņēma skeletonists Martins Dukurs.

Saistītie raksti

Par Latvijas gada labāko sporta skolotāju tika atzīts Pēteris Krastiņš no Salas vidusskolas, tikmēr Latvijas Paralimpiskās komitejas balvu saņēma Latvijas paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus. Vēl balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņēma kādreizējais kamaniņu braucējs, olimpisko spēļu dalībnieks, sacensību tiesnesis un kamanu izgatavošanas speciālists Valdis Ķuzis, savukārt Latvijas Olimpiskās komitejas specbalva tiek piešķirta Adrianam Dāvim.

LA.lv