×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Foto: Latvijas prezidents vakariņās Sočos tiekas ar Putinu un citu valstu līderiem (4)

Foto: Valsts prezidenta kanceleja. Valsts prezidents Andris Bērziņš un Krievijas prezidents Vladimirs PutinsFoto: Valsts prezidenta kanceleja. Valsts prezidents Andris Bērziņš un Krievijas prezidents Vladimirs Putins

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš ceturtdien piedalījās Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha rīkotajās vakariņās par godu XXII Soču ziemas Olimpiskajām spēlēm. To laikā Latvijas prezidents tikās ar vairāku pasaules valstu līderiem, tostarp ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

Kā vēsta LETA, Bērziņš ar Putinu ticies pirmo reizi. Iepazīšanās ilgusi piecas minūtes, un tās laikā abi prezidenti apliecinājuši, ka Latvijas un Krievijas attiecību veidošana ir abpusēji nozīmīga.

Prezidenta preses padomniece Līga Krapāne LETA arī apstiprinājusi, ka joprojām spēkā ir bijušā prezidenta Valda Zatlera (RP) izteiktais uzaicinājums Putina apmeklēt Latviju.

Vakariņu laikā Bērziņš ticies arī ar Ķīnas prezidentu Sji Dzjiņpinu, ANO ģenerālsekretāru Banu Gimunu un citiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Labi, ka Latvijas prezidents aizbrauca uz Sočiem! Tas piedod notikumam un Latvijas grupai
    lielu tolerances statusu.
    Olimpiāde ir sportistu tikšanās. Un politiķi ar savu netīrību lai paliek stāvam pie kūtspakaļas durvīm.

    • Par kādu toleranci Tu te muldi? Par toleranci pret sapuvušu impēriju un čekas smerdeļa balāganu, kurai klanās kaut kāds izbijis komunists?

  2. un kada valoda vins doma sarunaties ar Pukinu?

  3. Labi ka Latvijā prezidents un viņas domas un solījumi nav saistoši, jo Latvijas prezidents ir tikai reprezentatīva persona, bez valstiski saistošiem noteikumiem. Latvijā tā arī jāpaliek, jo citādi tādās tikšanās reizēs var apsolīt arī valsts piederības statusa maiņu it sevišķi, ja par valdītāju tiek bijušais kompartijas biedrs ar tās saistībām.

Draugiem Facebook Twitter Google+