Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Latvijas regbija izlase uzvar Somijas valstsvienību0


Latvijas regbija izlase cīnās pret Somijas valstsvienību.
Latvijas regbija izlase cīnās pret Somijas valstsvienību.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas klasiskā regbija izlase sestdien Rīgā ar uzvaru sāka Eiropas čempionāta Ziemeļu zonas otrās konferences turnīru, Daugavas stadionā ar 24:7 (5:0) pārspējot Somiju.

Mājinieku labā divus piezemējumus veica Elmārs Šefanovskis, bet pa reizei bumbu pretinieku ieskaites laukumā ienesa Vigo Valdavs un Roberts Džo Deividsons, kurš iesita arī divus realizācijas sitienus.

Pēc nedēļas Latvijas regbistus gaida izbraukuma mačs pret Austriju, bet vēl šajā zonā spēlē Dānija un Norvēģija.

Latvijas regbija izlase sestdienas spēlei pret Somiju gatavojās tikai vienu nedēļu, jo pirms nedēļas noslēdzās pašmāju čempionāts, kurā otro gadu pēc kārtas triumfēja “Miesnieku” kluba komanda “Stats”/”Ķekava”.

Latvijas Regbija federāciju (LRF) šogad pārņēmuši dažādi skandāli, turklāt tajos iesaistīta tika arī klasiskā regbija izlase. LRF prezidents Aivars Pilenieks vēl pagājušajā nedēļā nenoliedza, ka vairākiem spēlētājiem uzaicinājums uz valstsvienību izsūtīts bez komandas galvenā trenera Sergeja Lisko ziņas.

Saistītie raksti

Maijā Latvijas izlase izkrita no Eiropas čempionāta Ziemeļu zonas pirmās konferences, tādējādi jaunajā sezonā tai jāsacenšas ar vājākām izlasēm.

Latvijas izlase pasaules rangā šobrīd ir 59.vietā, kamēr Austrija ir 79.pozīcijā, Dānija atrodama 83.vietā, Norvēģija ir 96.labākā valstsvienība, bet uzreiz aiz tās ir Somija.

Šīs zonas uzvarētāja nākamajā sezonā varēs spēlēs līmeni augstākajā pirmajā konferencē.

LA.lv