Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. februāris, 2016
Drukāt

FOTO: Latvijas Zinātņu akadēmijai – 70

Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70.

Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70. gadadienai veltîta svinîgâ sçde. Akadçmijas laukumâ 1. 16/02/2016 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Šodien Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) notika akadēmijas 70.gadadienai veltīta svinīgā sēde.

Uz svinīgo sēdi tika aicināti LZA locekļi, valsts un valdības, zinātnisko institūciju un organizāciju pārstāvji, studējošā jaunatne, skolēni un pasniedzēji, kā arī visu ar zinātni saistīto iestāžu un biedrību – muzeju, bibliotēku – darbinieki un mediju pārstāvji.

Sēdē akadēmiķis Jānis Stradiņš uzstājās ar referātu par akadēmijas izveidošanu, kā arī notika ievērojamu Latvijas zinātnieku apbalvošana.

Savukārt sēdes otrajā daļā notika Eiropas un globālo aktualitāšu, kas par tādām kļuvušas dažādu ģeopolitisku pārmaiņu rezultātā, apskats, par ko referēja Leons Taivāns un Ivars Ījabs.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+