Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
16. februāris, 2016
Drukāt

FOTO: Latvijas Zinātņu akadēmijai – 70

Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70.

Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70. gadadienai veltîta svinîgâ sçde. Akadçmijas laukumâ 1. 16/02/2016 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Šodien Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) notika akadēmijas 70.gadadienai veltīta svinīgā sēde.

Uz svinīgo sēdi tika aicināti LZA locekļi, valsts un valdības, zinātnisko institūciju un organizāciju pārstāvji, studējošā jaunatne, skolēni un pasniedzēji, kā arī visu ar zinātni saistīto iestāžu un biedrību – muzeju, bibliotēku – darbinieki un mediju pārstāvji.

Sēdē akadēmiķis Jānis Stradiņš uzstājās ar referātu par akadēmijas izveidošanu, kā arī notika ievērojamu Latvijas zinātnieku apbalvošana.

Savukārt sēdes otrajā daļā notika Eiropas un globālo aktualitāšu, kas par tādām kļuvušas dažādu ģeopolitisku pārmaiņu rezultātā, apskats, par ko referēja Leons Taivāns un Ivars Ījabs.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (32)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+