×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
18. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Lauma Lingerie 2016. gada pavasara-vasaras košā kolekcija! (1)

Lauma Lingerie Publicitātes fotoLauma Lingerie Publicitātes foto

Baltijā vadošais veļas un mājas apģērbu zīmols Lauma Lingerie 2016. gada pavasara-vasaras sezonā pārsteigs ar 32 košām un apburošām modes kolekcijām, ieskaitot sešas Tuxedo kolekcijas un piecas peldkostīmu kolekcijas. Jaunāko kolekciju veļas modeļus raksturo izsmalcinātība un vasarīgs vieglums – maigie pasteļtoņi ir aizvien aktuāli un samijas meistarigā veselumā ar divdesmito gadu Art Deco stila klasisko pāva spalvu motīvu, tiem pievienojas kolekcijas arī košākā, piesātinātākā krāsu paletē, liekot mums domāt par sulīgu sorbetu pašā vasaras svelmē. Īpašs uzsvars tiek likts uz dažādiem sarkanās krāsas toņiem veļā, kurā ieausti stāsti par kaisles pilniem dzīves mirkļiem.

Lauma Lingerie piedāvāto kolekciju klāsts ir reibinoši daudzveidīgs – kā greznumlietas no pašas Marijas Antuanetes leģendārā drēbju skapja ir kolekcijas Prelude, Wilma, Paradise un Angel Shade, kurās harmoniski saplūst daiļas mežģīnes un viegli pasteļtoņi – bēšās, rozā, violetās, pelēkās un zilganzaļās nokrāsas. Šīs kolekcijas domātas sievietēm, kurām patīk gremdēties nostalģiski romantiskās sajūtās, kādas pārstāv izvēlētie veļas motīvi. Daiļās dāmas, kuras ir gatavas ar pilnu sparu izgaršot vasaru un baudīt tās svelmi, novērtēs kolekcijas Sweet Sorbet, Frida un Queen Garden – tās raksturo materiālu vieglums un maigums, spilgtas, piesātinātas krāsas un ziedu apdrukas, kuras kļuvušas teju par Lauma Lingerie veļas firmas zīmi, parādoties ik sezonu. Par šo kolekciju iedvesmas avotu ir kalpojuši ekstravagantās meksikāņu gleznotājas Frīdas Kalo vizuālie darbi, kuri padarījuši šīs kolekcijas par drosmīgām un dzīvesprieku apliecinošām.

Lauma Lingerie ik sezonu ir padomājusi arī par kaislīgajām būtnēm, kuras sevi pavasarī un vasarā ietērps sarkanos un melnos toņos. Kolekcijas Carmen, Cherry un Tuxedo City rotā dažādas sarkanā nokrāsas, ietērptas gan mežģīnēs un aicinošos puscaurspīdīgos tīkliņveida audumos, gan aktuālās apdrukās. Kolekcijas No Limit un Honeymoon raksturo noslēpumainība, intimitāte un tas mirklis kaislības, kas slēpjas pretstatu nebeidzamajā dejā. Kolekcijas raksturo paletes pirmais un pēdējais tonis – melnais un baltais, kuri spēlējas dažādu biezumu un caurspīdības materiālos, savienoti kopā. Vērojamas interesantas piegriezuma līnijas. Kolekcijās iekļauti sievišķīgi aksesuāri – mežģīņu acu maska, aproces un cimdiņi, viegli caurspīdīgi naktskrekli, kimono un pikanti biksīšu modeļi. Viss, kas nepieciešms, lai veicinātu sievišķā un vīrišķā pievilkšanās spēku.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mēs šitādām krītam virsū.

Draugiem Facebook Twitter Google+