×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: Laumelle piedāvā rudens/ziemas kolekcijas jaunajām sievietēm (2)

A/s "Lauma" Publicitātes fotoA/s "Lauma" Publicitātes foto

Šosezon zīmols Laumelle lutinās savas klientes ar piecām jauneklīgu skaistumu pasvītrojošām kolekcijām, kuras būs lieliska izvēle gan ikdienā, gan arī īpašākos dzīves brīžos. Šīs sezonas kolekcijas nenoliedzami raksturo bezkompromisa trendīgs dizains, apvienots ar modeļiem, kas liek justies ērti ik dienas. Brīvība ir atslēgas vārds, kad tiek runāts par jaunajām kolekcijām – teju visas no tām piedāvā šortiņus kā alternatīvu klasiskajām biksītēm, jo tie ir ne vien trendīgi, bet arī pieguļ kā otrā āda, ļaujot kustēties brīvi un bez liekiem traucēkļiem.

Laumelle kolekcija Daylight iet soli tālāk un gaišo ziedu rakstu izrotāto audumu un smalkās mežģīnes apvieno mīkstā krūšturī bez karkasa, kas kļūs par tavu labāko draugu – no dienas sākuma līdz pat vēlam vakaram tas pildīs savu funkciju, esot pavisam nemanāms. Mēs visas piekritīsim, ka ideāla veļa ir tāda, kura par sevi ikdienā neatgādina.

Laumelle kolekcija Noa ir īsta elegances paraugstunda, tā vien šķiet, ka savu smalko stilu tā ir aizguvusi no savas lielās māsas, kompānijas Lauma Lingerie, īpšaajām Tuxedo kolekcijām, izēlvoties ultramodernu un jauneklīgu ģeometrisko rakstu. Ģeometrisko un rudenī vienmēr tik aktuālo zosu kājiņu rakstu piedāvā Laumelle kolekcija Chic, kas aicinās iejusties rudenīgajā noskaņā.

Taču ne katra no mums ir gatava kļūt par romantiķi un iegrimt rudenīgās pārdomās – Laumelle kolekcijā Submarine ir iekļautas reizē atmiņas par jau pagājušo, jautro vasaru un ilgas pēc tās, kas vēl tikai nāks. Kolekcija dzīvespriecīgi apspēlē jūras tēmu – mēs katra esam sava dzīves kuģa kapteinis, un tagad mums ir arī forma, kas to pierāda! Dzīve ir salda – Laumelle kolekcija Caramel to pierāda, jo stilizētais ziedu raksts kombinācijā ar karameles toni izsauc stipras asociācijas, padarot tās valkātāju par īstu konfekti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas ir skaidrs, ka šitai prasās — un ne jau pīrāgu.

  2. Veči! Cik labi, ka “jauna kolekcija” uz ko ir ko paskatīties katram vīrietim. “Veco kolekciju” jāatstāj un jāmeklē jaunās.

    Jāizmīlē meitas (“jaunās kolekcijas”), kamēr jauni mēs, gan jau vecumdienās sievas (“vecās kolekcijas”) noderēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+