Ekonomika
Bizness

FOTO: lielākais “Maxima” reģionālais veikals Vidzemē atkal atvērts0

Publicitātes attēls

Ceturtdien, 13.decembrī, pēc vērienīgas rekonstrukcijas durvis vēra “Maxima XX” veikals Valmierā, Georga Apiņa ielā, kas ir lielākais reģionālais “Maxima” veikals Vidzemē, informē uzņēmums.

Veikala atklāšanā, kas noritēja Ziemassvētku noskaņās, pulcējās vairāki simti valmieriešu, kas pilsētā iecienīto iepirkšanās un satikšanās vidi ar nepacietību gaidīja jau kopš 3.septembra.

Rekonstrukcijas projektā, investējot ap 3 miljoniem eiro,10 000 m2 lielajā iepirkšanās centrā ir būtiski uzlabotas gan veikalu telpas, gan darba vide. Savukārt pilsētas vides sakārtošanai “Maxima Latvija” ir izbūvējusi gājēju ceļu.

“Iedzīvotāju ikdienā veikali aizvien vairāk pārsniedz to tradicionālo funkciju un ir ne tikai iepirkšanās vide, bet arī vieta, ap kuru norit sociālā dzīve. “Maxima XX” veikals atrodas Valmieras pilsētas dzīves centrā, tā tuvumā ir Latvijā tik iecienītās kultūras vietas, kā arī darba vietas un dzīvojamās mājas,” stāsta “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

“Atjaunojot iedzīvotāju iecienīto veikalu, mēs domājām par to, kā to padarīt ne tikai mūsdienīgu un ērtu kā pircējiem, tā veikala darbiniekiem, bet vēlējāmies arī izvērst tā lomu pilsētas ikdienā. Tādēļ, atklājot veikalu, pirmssvētku noskaņās valmieriešus sagaidīja svētku degustāciju tirdziņš, egles iedegšana un citas aktivitātes, kas ik pa laikam pārsteigs pircējus arī turpmāk,” stāsta J.Vanags.

“Maxima XX” veikalā ir pilnībā atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas ne tikai 2241 m2 lielajā veikala tirdzniecības zāle, bet arī pārējo veikalu un noliktavu zonās, padarot tās modernas, videi draudzīgas un ērtas.

Veikalā pilsētniekus ik dienu sagaidīs 89 darbinieki, kas rūpēsies par veikala darbību. Papildu telpu vizuālajiem un mikroklimata uzlabojumiem, viņu ikdienas atvieglošanai un ērtākai preču piegādei ir izbūvēts rampas paplašinājums un papildus izveidota augstā rampa.

“Maxima XX” veikalā pircēju ērtībai būs pieejams daudzveidīgu pārtikas preču sortiments, tostarp plašs “Meistara Markas” gatavo maltīšu klāsts, kā arī sadzīves un elektronikas preces, apģērbi, trauki un virkne svētku aksesuāru.

Lai veicinātu energoefektivitāti, veikala telpās ir ieviests moderns LED apgaismojums un ventilācija, kā arī ir īpaši domāts par siltuma izmantošanu, ieviešot siltuma atgūšanu no tehnoloģiskā aukstuma iekārtām, kas darbojas bez freona.

Saistītie raksti

“Maxima XX” veikala rekonstrukcija Valmierā ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tostarp, “Maxima Express”.

LA.lv