Kokteilis
Stilo

FOTO: Līgava izskatās pasakaini savas sen mirušās vecmāmiņas kleitā 0

Foto – Heidi Roland Photography

Amerikāniete Medisona Kancere nebija no tām mazajām meitenēm, kas aug, sapņojot par kāzām, tomēr skaidri zināja vienu lietu – kad precēsies, vilks mugurā savas mirušās vecmāmiņas kleitu.

Medisona, godinot savas vecmāmiņas piemiņu, pie altāra devās tās smalkajā, pērlītēm izšūtajā kleitā. Un mazmeitai tā derēja vienkārši ideāli!

Galerijas nosaukums

Medisona laulājās tērpā, kurā viņas vecmāmiņa Adele Grīna bija piedalījusies ebreju svētkos tālajā 1966. gadā. “Kleita ilgi glabājās pie manas mammas, un man tā vienmēr ļoti patikusi,” Medisona pastāstīja resursam huffington.post.co.uk. “Nekad nebiju sīkumos iztēlojusies savas ideālās kāzas, bet skaidri zināju, ka noteikti uzvilkšu šo kleitu, jo zināju, ka neko citu tik burvīgu neatradīšu.”

Kleita ar trīsceturtdaļgaruma piedurknēm Medisonai derēja tik labi, ka nebija vajadzīgi nekādi labojumi – bija jāpiešuj tikai dažas notrūkušas pērlītes.

Vecmāmiņa Adele nomira jau 1969. gadā, kad Medisonas mātei bija tikai 14 gadi, tāpēc viņas nekad nav tikušās. Tomēr ģimenei daudz nozīmēja
saglabāt viņas piemiņu.

“Par saviem vecvecākiem esmu uzzinājusi galvenokārt no fotogrāfijām un ģimenes draugu stāstiem,” skaidroja jaunā sieviete, piebilstot, ka viņai ģimeniskās saites ir ļoti svarīgas.

LA.lv