×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. novembris, 2015
Drukāt

FOTO: Limonādes cehā Ludzā uz nebēdu pilda “kreiso” degvīnu, konjaku un liķieri

Foto - VPFoto - VP

Ludzā uziets nelikumīga alkohola fasēšanas cehs, kas bija ierīkots kādā bijušajā limonādes ražošanas cehā. Izņemts apjomīgs tilpums alkohola un viss nepieciešamais tā fasēšanai, informē Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

Veicot izmeklēšanu un operatīvos pasākumus kriminālprocesā, kas iepriekš bija uzsākts par nelikumīgu alkohola apriti, 25.novembrī Ludzas iecirkņa policisti uz kāda lielceļa Ludzas novadā apturēja automašīnu, kuru vadīja 1966.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš jau agrāk nonācis likumsargu redzeslokā saistībā ar nelikumīgu alkohola apriti. Veicot apturētās automašīnas pārbaudi, policisti konstatēja, ka vīrietis tajā pārvadāja 120 litrus spirta.

Turpinot nepieciešamos izmeklēšanas pasākumus, vīrietim piederošajā limonādes ražošanas cehā Ludzā veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā papildus izņemtajam spirtam tika izņemti vēl ap 130 litriem gatavās produkcijas, kā arī 3000 stikla pudeles, vairākas kastes ar alkoholisko dzērienu etiķetēm, korķiem un Krievijas Federācijas akcīzes markām.

Noskaidrots, ka no nezināmas izcelsmes spirta minētajā cehā gatavoti dažāda veida alkoholiskie dzērieni, proti, degvīns, liķieris un konjaks. Gatavā produkcija tika realizēta neatļautās alkohola pārdošanas vietās jeb tā saucamās “točkās”.

Ludzas iecirkņa policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums, un par to draud sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+