Kultūra
Kultūrpolitika

FOTO: LNSO fonda ikgadējā tikšanās pulcē prominences0


Bojušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, viņa kundze Iveta Vējone un LNSO direktore Indra Lūkina apspriež fonda sezonas plānus.
Bojušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, viņa kundze Iveta Vējone un LNSO direktore Indra Lūkina apspriež fonda sezonas plānus.
Publicitātes foto

Ceturtdien, 8. augustā, neformālā gaisotnē norisinājās ikgadējā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra fonda dalībnieku, draugu un atbalstītāju tikšanās, informē LNSO komunikāciju pārstāve Anna Babre.

Neformālo tikšanos ar klātbūtni pagodināja bijušais Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, viņa kundze, LNSO patronese Iveta Vējone, LNSO fonda līdzdibinātāji Ilze Aizsilniece un Jānis Jenzis, kā arī LNSO direktore Indra Lūkina.

Tikšanās laikā tika pārrunāti iepriekšējā pusgada notikumi, kā arī iezīmēti nākotnes mērķi un jaunā programma, arī festivāls “LNSO vasarnīca”, kas no 23. – 25. augustam norisināsies Rēzeknē.

Muzikālu noskaņu pasākumam piešķīra LNSO klaviertrio ar talantīgajiem māksliniekiem – čellisti Daci Zālīti-Zilberti, vijolnieku Induli Cintiņu un pianistu Mārtiņu Zilbertu. Kopā viņi izpildīja Astora Pjacollas temperamentīgos skaņdarbus “Četri gadalaiki”, izpelnoties ovācijas.

LNSO direktore Indra Lūkina visus klātesošos un citus interesentus aicināja uz LNSO vasaras festivālu “LNSO vasarnīca”, kas no 23. – 25. augustam norisināsies Rēzeknē. Tasun piedāvās plašu muzikālo programmu gan pieaugušajiem mūzikas gardēžiem, gan mazākajiem klausītājiem.

Sadarbībā ar LNSO patronesi Ivetu Vējoni, LNSO fonds jau ilgu laiku rūpējas par Latvijas jaunākās muzikālās paaudzes tālākizglītību.

Ar fonda atbalstu vairāk kā 3000 Latvijas mūzikas skolu audzēkņi sirsnīgi uzņemti LNSO koncertu ģenerālmēģinājumos un iepazinušies ar izcilākajiem Latvijas un pasaules māksliniekiem.

Pēc ģenerālmēģinājumiem mākslinieki stāsta par savām skolas gaitām un karjeras attīstību, ar dažādajiem stāstiem uzmundrinot jauniešus turpināt iesākto. Dibinātāji sola, ka šī aktivitāte turpināsies arī orķestra jaunajā sezonā.

Saistītie raksti
LNSO fonda ikgadējā tikšanās

Par LNSO fonda dalībnieku var kļūt, veicot ziedojuma iemaksu fondam: dimanta pakāpe ir 5000 iro liels ziedojums jeb 8500 eiropārim, rubīna pakāpi var iegūt par tūkstoš eiro lielu ziedojumu jeb 1700 eiro pārim, safīra pakāpi piešķir 500 eiro liels ziedojums jeb 850 eiro pārim, savukārt par smaragda pakāpes dalībnieku var kļūt, ziedojot fondam 150 eiro.

LA.lv
VB
Vija Beinerte
Kultūra
Labas lietas priekam un iedvesmai iesaka Vija Beinerte
23 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Alkohola tirdzniecības vai kultūras valsts?
1 diena
LA
LA.LV
Kultūra
Dailes teātrī Rolands Atkočūns iestudē Viripajeva “Nepanesami ilgi apskāvieni”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Latvijā
Kārlis labprāt uzzinātu to cilvēku vārdus, kas stāvēja līdzās. Varbūt kāds atpazīst?
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mazgadīgā Keita izgāja no mājas vakarpusē: pazudusi jelgavniece
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Znaroks “čomojas” ar Krievijas futbola izlases galveno treneri Čerčesovu
1 stunda
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Uzņemti jauni “Titānika” attēli
1 stunda