×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Lucavsalā jautri aizvadīts “Holi” krāsu festivāls (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Lucavsalā sestdien, 1.augustā, norisinājās “Holi” krāsu festivāls, kurā notika dažādas atpūtas, radošās un mākslas aktivitātes.

Festivālā bija plaša mūzikas programma. Uzstājās Toms Grēviņš, “Deniss Pashkevich Funk Therapy”, “Dubsisters”, DJ “Gustavito” un “Danielle Diaz”. Uz skatuves kāps arī “Triana Park”, “Astro’n’out” & DJ “Rudd”, “Gacho” un “Louis Laporte”. Savukārt pēc pusnakts ballīti turpināja dīdžejs “[Ex] da Bass” un trompetists Normunds Piesis, kā arī “Taran & Lomov”.

Festivāla teritorijā pie skatuves ikvienam bija iespēja piedalīties kopīgajās krāsu mešanas aktivitātēs. “Holi” krāsu festivāla lielā kopīgā krāsu mešana apvienoja vislielāko skaitu festivāla dalībnieku.

Festivāla teritorijā bija arī iespēja iesaistīties Randalas mandalas radīšanā, spēlēt “neparasto futbolu” (“crazy football”), izmēģināt kinētisko smilšu mākslu, apkrāsot vienam otru, radīt tetovējumus un iegūt ķermeņa gleznojumus, piedzīvot smieklu jogu, svinēt dzīvi un daudzpusīgi un radoši atpūsties.

“Holi” krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

“Holi” krāsu festivāls Latvijā notiks pirmo reizi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Izskatās foto pēc kāda klejotāju huņņu vai kanibālu ordas orģijām pēc kādas pilsētas iekarošanas. Svētdien Rīgas transportos arī bija uzkrītoši daudz piedzērušo darbspējīgā vecumā. Bet diezin vai nopietnu strādātāju.

  2. Un gandrīz izcili veselīgs – krāsa no paciņā piesārņoja jebkuru organismu un ja nav lietus – arī Lucavsalu. No plaušām krāsu mikroelementi vis tik ātri neizzudīs…

    • Vienmēr atradīsies kāds negatīvais. Ne nu tur piesārņo, ne bojā. Tas pulverīts ir taisīts no miltiem un dabiīgās krāsas. Pasākums foršs 😉

  3. Tekstā festivāls tad notika, tad notiks ..

  4. Super, pozitīvi!!! 😉

  5. idiotu ālēšanās Atbildēt

    Tādiem gan galvas vajag būt tukšas.

Draugiem Facebook Twitter Google+