×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2014
Drukāt

FOTO: Latgalē aptur vērienīgas kandžas brūvētavas (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Policija šonedēļ apturējusi vērienīgu nelegālā alkohola ražotņu darbību Daugavpilī un Ludzā, portāls “LA.lv” uzzināja Valsts policijā.

Kādā dzīvoklī Daugavpilī, Pumpura ielā, policisti atraduši mini alkohola rūpnīcu. Kopumā atsavināti 1 273 litri paštaisīta alkohola – 1200 brāgas un 73 litri kandžas.

Policija pārbauda 1969.gadā dzimušo vīrieti, dzīvokļa saimnieku, kurš jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā. Vīrietis strādāja viens – pats bija produkcijas izgatavotājs un izplatītājs.

Kārtējā nelegālā alkohola ražotne apturēta arī Ludzas iecirkņa teritorijā – Kārsavas novadā. Atsavināts apjomīgs daudzums pašbrūvēta alkohola, kā arī visi alkohola ražošanai nepieciešamie produkti un ierīces.

Ludzas iecirkņa darbinieki, pārbaudot operatīvo informāciju, noskaidroja iespējamo alkohola ražošanas vietu Kārsavas novadā.

Sadarbībā ar VRS Aviācijas pārvaldes specvienības “Sigma” darbiniekiem Kārsavā veikta kāda privāta sektora kratīšana; atrasti un atsavināti vairāki simti paštaisīta alkohola un tā ražošanas izejvielas – 1580 litri brāgas, 188 litri kandžas, kandžas ražošanai nepieciešamās ierīces un izejmateriāli – gāzes plītis brāgas karsēšanai, gāzes baloni, vairāki kilogrami rauga, kā arī nelegālās cigaretes.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja ļautiņi tik traki nodarbojas ar kandžas brūvēšanu un TIRDZNIECĪBU, apkarošanas līdzekļi ir PAR MĪKSTIEM!?? TAS PATS ARĪ PAR” IT KĀ” LEGĀLAJĀM NARKOTIKĀM?! ViSI KAUT KĀDU NEBŪŠANU APKAROŠANAS LĪDZEkĻI IR VIENAS parodijas – DARBĪBU IMITĀCIJA!!! Ir tikai viens jautājums: GRIB vai NEGRIB valsts tikt galā ar ŠO IELAISTO SĒRGU?!!! Mūsu valsts pārvaldes aparāts ir kā daža laba sieva- gaļu vispirms tā KĀRTĪGI “IEPŪDĒ” un kad sāk smirdēt, TAD vai nu izmet misenē vai pagatavo vīram pusdienu maltīti un pati no malas vēro IZNĀKUMU…

Draugiem Facebook Twitter Google+