×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
26. maijs, 2018
Drukāt

FOTO: Makronu pāris viesojas pie Putina (8)

Foto - ITAR/TASS/Scanpix/LETAFoto - ITAR/TASS/Scanpix/LETA

Šonedēļ Francijas prezidents Emanuels Makrons kopā ar dzīvesbiedri Bridžitu vairākas dienas uzturējās Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā, kur piedalījās dažādos pasākumos, tajā skaitā arī Sanktpēterburgas starptautiskajā ekonomikas forumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Francūži sen tendēti labestībā pret krieviem. Šī nav krievu muižniecība, bet pavisam CITA Krievija un tas nav apjēgts līdz galam. Taču apjēgt apjēgs, kad Krievijas karakuģi būs Francijas ostās. Zane kā visi jaunie ir tendēti uz nekurieni. Personīgi pati vari darīt kā gribi, bet ar savu prātiņu nemāci citus un nepiesauc kaut kādu politisko eliti, par ko neko nezini, proti KĀPĒC TĀ RĪKOJAS TIEŠI ŠĀDI. KURŠ zin, KĀPĒC TĀ UN NE CITĀDI??? JURS TĀDS PATS AUNS… Skoļko mnogo tvari zavelos…………

  2. Arī Merkele tikās ar Putinu Sočos. Tikai Latvijas politiski angažētā prese baidās par to rakstīt, tas nesakrīt ar valdošo politiķu velmēm. Nāk vēlēšanas, kā tad veidos reitingus bez sliktās, naidīgās Krievijas klātbūtnes un ietekmes!!!!! Tikai patiesie notikumu un uzskati ir tie ko pauž valdošā politiskā kliķe.

  3. Prieks par Francijas prezidentu. Tas ir politiķis, kas ciena savu zemi un arī citādi domājošas zemes kā Krieviju. Politikā ir māka vest sarunu par jebkuru tēmu nezaudējot savu pašcieņu. Mūs politiķiem nav pašcieņas un viņi spējīgi tikai rietumu lielvarām spodrināt zābakus un noniecinot savu tautu.

  4. pat Tramps kādu laiku atpakaļ baltijas pr.. loxiem teica -tikai muļķi ar kieviju nedraudzējas …

    • Tieši tā, izskatās, ka esam ar savu sankciju uzturēšanas politiku pret Krieviju pliksism Jaņos! Eiropa jau meklē visādus variantus un izejas, kā saglabāt seju un vienlaikus kā gūt labumu ekonomiski sadarbojies ar Krieviju. Ja vēl naftas cenas turpinās pieaugt, tad tā interese atbrīvoties no sankcijām par labu Krievijas energo resursiem būs vēl lielāka.

  5. Tikmēr tūdaliņi īsteno jeņķu sankcijas un laiž garām peļņas miljonus, turklāt mūsu vējiņš noteikti būtu kaut ko apgāzis vai garām aizsēdies.

  6. Bildē izskatās, ka Putinam 2 sievas

Draugiem Facebook Twitter Google+