Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
16. oktobris, 2016
Drukāt

FOTO: “Mammu, ar mani viss ir kārtībā!” Ar šādu lozungu dēls ceļo pa pasauli

Foto no Boredpanda.comFoto no Boredpanda.com

Vai jums ir reižu pa reizi ir vēlēšanās visu pamest un doties ceļojumā? Biežāk tās paliek tikai domas vai vārdi. Bet meksikānietis Džonatans Kinjones no Briseles rīkojās. Viņš pameta prestižu modeļa darbu un sāka ceļot pa pasauli. Tiesa, bija viena problēma – viņa māte pārāk par viņu uztraucās. Lai viņa pārlieku nesatrauktos, Džonatans fotografējās ar uzrakstu “Mammu, ar mani viss ir kārtībā!”, ievietoja tās Instagramā, lai pierādītu mammai, ka viņu viss ir lieliski.

 

 

Kad viņam jautāja, kas viņu iedvesmo ceļot, viņš teica: “Nav nekā viena noteikta, kas mani motivētu. Es vienmēr esmu vēlējies doties ceļojumā, bet ik reizi ar dažādiem argumentiem pārliecināju sevi, ka to nevaru. Kā gan mans darbs? Mans auto? Mans kaķis? Un tā tālāk… Bet tie patiesībā ir tikai aizbildinājumi. Ja kaut ko ļoti gribas, cilvēks to izdara. Vai vismaz mēģina. Viss ir atkarīgs, cik liela ir vēlme. Saprotu, ka ir cilvēki, kuriem ir noteikti pienākumi, bet es vēršos pie tiem, kuri vēlas ceļot, bet nekādi nespēj saņemties. Vienkārši – dariet to.”


Avots: boredpanda.com

 

 

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+