Mobilā versija
+13.6°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
12. marts, 2017
Drukāt

FOTO: Māte ar meitu iejūtas dažādu varoņu tēlos un atvase stiprina pašapziņu

pasaka1

Fotogrāfe Kamilla Kortsa (Camillia Courts) un viņas septiņus gadus vecā meitiņa Leila (Layla) jau ne pirmo gadu iejūtas dažādos tēlos. Ar apģērbu, grima un dažādu aksesuāru palīdzību viņas pārtop grāmatu, filmu un multfilmu personāžos.

“Viss sākās pirms diviem gadiem, kad mēs ar Leilu devāmies uz Disnejlendu, kur ikviens bērns tiek pārvērsts par princesi, princi vai bruņinieku. Neskatoties uz to, ka mana meita ir ļoti kautrīga, viņai tas ļoti patika. Tādēļ mēs izvēlējāmies filmas “Nāriņa” personāžu. Leila viegli pārvērtās par Arielu un es, protams, kļuvu par Ursulu. Pēc izklaidēm mums iedeva fotogrāfijas – tā tas viss arī sākās. Tā radās ideja iejusties dažādu personāžu ādā,” stāsta Kamilla.

Visbiežāk kostīmus viņas sameklē pašas, bet reizēm tie atrodas pie palīgiem, kas iesaistās. “Šī neparastā spēle palīdzējusi manai meitai kļūt par sevi pārliecinātākai. Jo ikreiz meita meistarīgi iejūtas kādā lomā. Visvairāk viņai patīk, ka tas, ko darām, nepaliek bez uzmanības. Turklāt nav labāka stimula kā atbalsts no cilvēkiem, kas seko taviem centieniem internetā,” saka meitenes māte.

 

 

 

Avots: kulturologia.ru

 

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+