Ekonomika
Bizness

FOTO: “Maxima” atver būtiski modernizētu veikalu Līvānos0


"Maxima" atver veikalu Līvānos
"Maxima" atver veikalu Līvānos
Publicitātes foto

Aktīvi turpinot izvērst mūsdienīgu mazā formāta veikalu tīklu visā Latvijā, šodien, 13.jūnijā, durvis vēra būtiski modernizēts “Maxima” veikals Līvānos, Rīgas ielā 37a.

Veikala rekonstrukcijā ir investēti teju 600 000 tūkstoši eiro.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka šodien uzņēmums sper nākamo soli veikalu tīkla attīstības plānā, radot mūsdienīgu un patīkamu iepirkšanās vietu Līvānu un tuvākā reģiona iedzīvotājiem.

Gan atklājot jaunus “Maxima” veikalus, gan būtiski modernizējot esošās iepirkšanās vietas visā Latvijā, uzņēmuma prioritāte ir pircēju un darbinieku ērtības, atzīmē K. Āboltiņa.

“Tādēļ “Maxima” veikalā Līvānos būs mūsdienīgs telpu plānojums un gaumīgs interjers, plašs preču sortiments, videi draudzīgi risinājumi un tehnoloģijas, kas padarīs ērtāku gan veikala 16 darbinieku ikdienu, gan nodrošinās patīkamu iepirkšanos Līvānu pircējiem,” stāsta K. Āboltiņa.

"Maxima" atver veikalu Līvānos

Veikala trīs mēnešu ilgajā rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota 450m2 plašā tirdzniecības zāle.

Veikalā ir modernizētas inženierkomunikācijas un pilnībā atjaunota telpu apdare.

Telpās ir uzstādīta jauna ventilācijas iekārta, kas nodrošina patīkamu mikroklimatu veikala darbiniekiem un pircējiem, kā arī uzstādīts jauns energoefektīvs LED apgaismojums.

Kopējā veikala telpu platība ir 712m2 .

Saistītie raksti

“Maxima” veikala Līvānos rekonstrukcija ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lieformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Jau ziņots, ka veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

LA.lv