Ekonomika
Bizness

FOTO: “Maxima” šodien atver veikalu Rīgā2


Veikala “Maxima X” atklāšana Rīgā
Veikala “Maxima X” atklāšana Rīgā
Publicitātes foto

Turpinot attīstību strauji augošajā piemājas veikalu segmentā, šodien, 30.augustā, pēc rekonstrukcijas durvis pircējiem vēra “Maxima X” formāta veikals Stendes ielā 1/4, Rīgā.

Veikala rekonstrukcijas projekta ietvaros ir veikta gan fasādes pārbūve, gan modernizētas iekštelpas, pielāgojot veikala vidi pircēju ērtībām un mūsdienu iepirkšanās vajadzībām.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norādīja, ka piemājas veikalu segments ir viens no visstraujāk augošajiem veikalu formātiem Latvijā.

Tāpēc, ka iedzīvotājiem ir svarīgi, lai ikdienai nepieciešamos pārtikas produktus un saimniecības preces varētu iegādāties tuvu mājām.

Vienlaikus arī mazā formāta veikaliem ir jābūt ērtiem un mūsdienīgiem, tādēļ “Maxima X” formāta veikalu rekonstrukcija ir viena no uzņēmuma šī gada investīciju prioritātēm.

”Maxima X” veikals Stendes ielā turpmāk būs ērta darba vide 16 veikala darbiniekiem un mūsdienīga iepirkšanās vide tuvākas un tālākas apkaimes pircējiem, pauda Aboltiņa.

“Maxima X” veikala Stendes ielā 350 kvadrātmetru telpās ir pieejams daudzveidīgs produktu sortiments ar pārtikas produktu, sadzīves un elektronikas preču klāstu, ļaujot pircējiem ērti iegādāties visu ikdienai nepieciešamo.

Veikalā būs pieejams plašs “Meistara Markas” gatavo maltīšu klāsts, vienmēr svaigi dārzeņi un augļi, kā arī virkne citu produktu.

“Maxima X” veikala Stendes ielā rekonstrukcija ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā.

Galerijas nosaukums

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” apgrozījums pērn bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā peļņa palielinājās 1,9 reizes, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

“Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai “Lincoln Land Erste B.V”. Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 158 tirdzniecības vietas – pieci “Maxima XXX”, 24 “Maxima XX”, 127 “Maxima X” un divi “Maxima Express”.

LA.lv