Kokteilis
Baudi

FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” 16

Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem.

To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs Aldis Rudzītis – cilvēks, kurš daudziem simtiem pāru iemācījis ne tikai dejotprasmi, bet arī – dejas mīlestību un izpratni par to, kas tad īsti ir balles dejas un kādas uzvedības normas pieprasa šis vārdu salikums. Ja viņš rīko, tad pēc augstākajiem standartiem, līdz ar to nekautrējoties to sauc par paraugballi, kurā atbilstoša ieejas maksa – 150 eiro no pāra.

“Latvijas Balles deju asociācijas uzdevums un mērķis ir sagatavot cilvēkus dejošanai ballēs. Mūsu mērķis nav organizēt balles, bet nākas – lai parādītu, kādam jābūt pasākumam, lai to sauktu par balli. Kā paraugu tiem cilvēkiem, kuri organizē Martas balli, Rīgas balli 2016 un tiem, kuri ballīti mēģina uzdot par balli – sākot no vidusskolām, augstskolām, līdz prestižām iestādēm un firmām,” teic Aldis Rudzītis.

Galerijas nosaukums

“Balles skaidri un nepārprotami atklāj katra cilvēka patieso kultūras un inteliģences līmeni. Tajās neko nevar ne noslēpt, ne nošpikot, ne notēlot. Ballēs nepalīdz ne bankas konta lielums, ne muskuļu masa, ne akadēmiskās zināšanas. Ballē darbojas tikai īsta vīrišķība un patiesa sievišķība. Tie, kam ar to viss ir kārtībā, ir šeit vai citās ballēs, bet tie, kuri iekšēji saprot, ka kaut kas ar šo uzvedības kultūru saskarsmē nav kārtībā, ballēm cenšas netuvoties vai tuvojas tikai tiem pasākumiem, kas nosaukti par balli, bet patiesībā ir restorāns, kurā galvenais ir skaisti sēdēt pie galda.”

LA.lv