Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
22. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: NATO Rīgā demonstrē flotes varenību (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā ieradušies NATO kuģi - ASV jūras kara flotes kuģis "USS Vicksbur" un Nīderlandes jūras spēku kuģis "HNLMS Tromp".

Šodien Rīgā ieradušies trīs NATO kuģi – ASV jūras kara flotes kuģis “USS Vicksbur”, Turcijas jūras spēku kuģis “TCG Goksu” un Nīderlandes jūras spēku kuģis “HNLMS Tromp”, aģentūru LETA informēja ASV vēstniecībā Latvijā.

Kuģu ierašanās Rīgā paredzēta, lai stiprinātu NATO saites ar reģionālajiem partneriem un sabiedrotajiem, veicinot mieru un stabilitāti Baltijas reģionā.

Savukārt sestdien, 23.maijā, jūrnieki no ASV kuģa “USS Vicksburg” piedalīsies labdarības projektā Jūrmalas pilsētas pašvaldības bērnunamā “Sprīdītis”, kur ASV jūrnieki uzkops un atjaunos volejbola laukumu, kā arī tiksies ar bērnunama iemītniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tēviņi dižojas pavasara saulītē…

  2. Foto redzams: “Vicksburg”

  3. kur japanu kamikadzes lai so varenibu iegruztu dzelme jenkus ar satelitiem….

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (62)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+