×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Foto: No Operas ēkas krīt apmetuma gabali (1)

Foto Facebook/Zigmars LiepiņšFoto Facebook/Zigmars Liepiņš

No Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) ēkas sākuši krist nost ķieģeļu un apmetuma gabali, taču amatpersonas šī situācija neinteresē, ierakstā sociālajā tīklā “facebook.com” uzsver LNOB direktors Zigmārs Liepiņš.

Liepiņš norāda, ka apmetuma gabali, krītot no “mūsu Baltā nama”, nevienam netrāpīja. Vieta gan tika nofotografēta un apvilkta ar zaļo sietu, lai apmetuma biršana neturpinātos.

“Skats baiss! Baltais nams drīz būs Zaļais nams, ietīts kamuflāžā,” raksta Liepiņš. Viņš skaidro, ka nosūtījis fotogrāfijas LNOB kapitāldaļu turētājai Kultūras ministrijai (KM) un kultūras ministrei Dacei Melbārdei (VL-TB/LNNK) un ēkas īpašniecei Rīgas domei un Rīgas mēram Nilam Uškovam (S) un Rīgas vicemēram Andrim Amerikam (GKR).

“Līdz šim neviens nav turējis par vajadzīgu pat painteresēties,” akcentē Liepiņš, kurš norāda, ka situācijā, kad atbildīgās amatpersonas klusē rodas jautājumi, kā risināt šo situāciju.

Viņš norāda uz KM oficiāli minētajām galvenajām saglabājamām vērtībām – tās ir atjaunotas vēsturiskas un simboliskas ēkas. “Vai LNO ir vēsturiska un simboliska? Būtu interesanti uzzināt valdnieku viedokli,” savu teikto noslēdz LNOB direktors.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kamēr nevienam uz galvas neuzkritīs, tikmēr ir po*uj. Manuprāt, ar šādu dzīves moto tālu netiksim.
    Cieņā, Skolnieciņš

Draugiem Facebook Twitter Google+