Ekonomika
Īpašums

FOTO: Nosvinēti Spāru svētki “Mežaparka rezidencēs”. Kad būs pieejami jaunie dzīvokļi?0


“Mežaparka rezidencēs” nosvinēti spāru svētki.
“Mežaparka rezidencēs” nosvinēti spāru svētki.
Publicitātes foto, kolāža: "LA.lv"

Ceturtdien, 25. aprīlī, “Mežaparka rezidencēs” nosvinēti spāru svētki divām dzīvokļu mājām: Jaunā Mežaparka ielā 32 un 34, tādējādi atzīmējot sarežģītāko būvdarbu noslēgumu un pēdējā būvniecības posma sākumu.

Dzīvokļus plānots nodot ekspluatācijā šī gada nogalē.

Celtniecības darbi abām ēkām tika sākti pagājušā gada oktobrī, ģenerāluzņēmējs – SIA “Plastik”. Kopējais investīciju apjoms ēkās – 4,8 miljoni eiro.

Svinīgā gaisotnē SIA “Domuss” valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons uzrunāja viesus, pateicās būvniekam SIA “Plastik”, kā arī arhitektam Gatim Didrihsonam un viņa komandai par kvalitatīvi paveikto darbu un stingri ievēroto būvniecības grafiku.

“Liels paldies arhitektiem, būvuzraugiem, visai “Domuss” komandai un, protams, būvniekiem, jo tikai mūsu kopīgs darbs ļauj šodien svinēt spāru svētkus. Ceru, ka veiksmīgi turpināsim iesākto un varēsim projektu pabeigt līdz šī gada beigām,” uzsvēra Ralfs Jansons.

“Vislielāko pateicību vēlos izteikt pasūtītājam un investoram par to, ka šādas būves top un teritorija tiek attīstīta. Šīs abas ēkas novietojuma dēl vislabāk iekļausies vēsturiskajā Mežaparkā. Vēlu, lai labā enerģija, aura, darba prieks un attieksme ir jūtama ikvienā ēku detaļā,” sacīja Gatis Didrihsons.

Ar šo abu dzīvokļu māju būvniecību “Mežaparka rezidenču” piedāvājuma klāsts tiek paplašināts ar kompaktākiem, cenā pieejamākiem dzīvokļiem. To cenas ir, sākot no 2300 EUR/m², un pirmās rezervācijas jau ir veiktas.
“Mežaparka rezidencēs” nosvinēti spāru svētki.
Plānots, ka šī gada jūnijā “Mežaparka Rezidencēs” ekspluatācijā tiks nodota virkne ēku: premium klases dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36, trīs dvīņu villas un septiņas rindu mājas sekcijas.

Projekta attīstītājs ir SIA “Domuss”. Koncepcijas autors – arhitekts Andris Kronbergs, ideja – apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.

2015. gadā tika pabeigta pirmā kārta, veicot apjomīgus labiekārtošanas darbus 10 hektāru platībā, tostarp tika izbūvēta infrastruktūra, jaunas ielas un gājēju celiņi, apgaismojums un komunikācijas. Visa kvartāla teritorija tika apzaļumota.

“Mežaparka rezidencēs” tiek būvētas villas, dvīņu villas, mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas un rindu mājas, biroja ēku, kā arī privātai apbūvei piedāvāti 40 zemesgabali.
Saistītie raksti

SIA “Domuss” ir ASV investīciju fondu grupas “NCH” uzņēmums, kas Latvijas nekustamā īpašuma tirgū darbojas kopš 1995. gada.

SIA “Domuss” attīstīto projektu vidū ir dzīvojamās un biroju ēkas, ekskluzīvs daudzdzīvokļu komplekss “Ģipša fabrika” Ķīpsalā (2. kārta), “Felicity Apartments” – pirmais BREEAM sertificētais dzīvokļu projekts Baltijā, privātmāju ciemati Pierīgā, tirdzniecības objekti (tostarp modes un iepirkšanās centrs “Riga Plaza”), noliktavu un loģistikas centri.

LA.lv