Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. augusts, 2016
Drukāt

FOTO: Par spīti lietum Rīgas svētki jestri un kupli apmeklēti

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Rīgas svētku pasākumus trijās dienās kopumā apmeklējuši vairāk nekā 150 tūkstoši cilvēku, aģentūra BNS uzzināja Rīgas domē (RD).

Lielākā svētku apmeklētāju interese bijusi par uguņošanu sestdien, 13.augustā, ar kuru noslēdzās lielkoncerts “Kino gars – viesības pie Lielā Kristapa”.

Rīgas 815. gadadiena bija veltīta kino tēmai, lai atgādinātu par pirmo kino seansu Rīgā, kas notika pirms 120 gadiem. Kopumā svētkos tika īstenoti aptuveni 100 dažādi pasākumi, piedāvājot daudzkrāsainu kultūras, mākslas, sporta programmu un aicinot svētku apmeklētājus aktīvi līdzdarboties. “Rīgas svētku 2016” pasākumi norisinājās gan pilsētas centrā, gan apkaimēs.

Rīgas svētkus piedāvāja Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”; organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+