Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. decembris, 2015
Drukāt

FOTO: Pārplūdis Rīgas kanāls; ūdens līmenis turpina celties

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Pagājušajā naktī Rīgā, Andrejostā, ūdens līmenis pakāpies līdz 153 centimetriem virs jūras līmeņa, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šāds ūdens līmenis sasniegts ap plkst.1 naktī.

Savukārt Daugavgrīvā jau uz rīta pusi ūdens līmenis pakāpies līdz 148 centimetru atzīmei pēc Latvijas augstumu sistēmas.

Lai gan pēdējās stundās novērojama ūdens līmeņa pakāpeniska pazemināšanās, tas vēl dienas laikā var celties, ja vējš iegriezīsies no ziemeļrietumu puses.

Paaugstināšanās iespējama līdz dienas vidum un tad līmenis pakāpeniski kritīsies, jo samazināsies arī vēja spēks.

Rīga +6.9
Alūksne +3.3
Daugavpils +4.8
Saldus +7
Liepāja +7.7
Jelgava +6
Ventspils +7.7
Limbaži +5
Madona +4
Rēzekne +5

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+