×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. decembris, 2015
Drukāt

FOTO: Pasaulē pirmie septiņīši nosvinējuši 18. dzimšanas dienu (1)

Foto no Ambassador Sygma CoribsFoto no Ambassador Sygma Coribs

1997. gadā Kenijam un Bobijai Makkogiem (Kenny, Bobbi McCaughey) piedzima uzreiz septiņi mazuļi – četri puisēni un trīs meitenītes. Ziņa par šo brīnumu aplidoja visu pasauli. Un kā nu ne – Makkogi septiņīši kļuva pasaulē par pirmajiem veiksmīgi dzimušiem septiņīšiem. Viņus nodēvēja “Septiņi no debesīm”.

Tik daudzo atvašu audzināšana kļuva vecākiem par īstu varoņdarbu – katrs, kuram ir kaut viens bērns, to spēj nojaust. Tomēr, neskatoties uz grūtībām, ģimene ir ļoti draudzīga.

Šogad jaunieši nosvinējuši jau astoņpadsmito dzimšanas dienu – vienu visiem.

Pāris centās tikt pie otrā bērniņa un vērsās centrā, kur strādā ar neauglīgiem pāriem, lai veiktu medicīnisko apaugļošanu. Kad šokētie ārsti paziņoja, ka jaunās māmiņas dzemdē ir iedzīvojušies septiņi embriji, Kenijs un Bobija nolēma saglabāt viņus visus. Viņus centās no šī soļa atrunāt, taču vecāki neļāvās iespaidoties.

Bērniņi pasaulē nāca ļoti maziņi, pats mazākais svēra 1,13 kg, bet lielākais – 1,5 kg. Ārsti pielika visas pūles, lai “septiņi no debesīm” izdzīvotu un izaugtu veseli. Divi – Aleksis un Nātans – piedzima ar bērnu cerebrālo trieku un viņiem bija jāveic operācija, lai abi spētu staigāt. Šobrīd viņi ir veseli un mācās koledžā.

Visi saprata, cik smagi klājas ģimenei. Viņiem aktīvi palīdzēja labdarības fondi: uzdāvināja lielu māju, bērni varēja skolā saņemt bezmaksas maltīti un braukt atpūtas braucienos. Tajā pašā laikā ģimenes galva vienmēr strādāja un arī bērnus radināja pie darba, mācot, cik svarīgi pašiem īstenot savus mērķus.

Bērni drīz beigs skolu un pametīs ģimenes ligzdiņu. “Tās nu gan būs lielas pārmaiņas,” atzīst Bobija. Un kā vēl – šī māja klusumu nav sen pieredzējusi!

Avots: dailymail.co.uk

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. TV dažus gadus atpakaļ rādīja sižetu par Mammu, kas laida pasaulē ASTONĪŠUS. Mamma ar visiem bērniem bija uzfilmēta dzemdību nodaļā.

Draugiem Facebook Twitter Google+