Ekonomika
Bizness

FOTO: Pašmāju uzņēmums “KOOL Latvija” atver jau otro degvielas uzpildes staciju Rīgā0


Paplašinot savu degvielas uzpildes staciju (DUS) un ērtas iepirkšanās veikalu tīklu, “KOOL Latvija” atvēris vēl vienu jauna koncepta DUS ar veikalu Rīgā, Dzelzavas ielā 36.
Paplašinot savu degvielas uzpildes staciju (DUS) un ērtas iepirkšanās veikalu tīklu, “KOOL Latvija” atvēris vēl vienu jauna koncepta DUS ar veikalu Rīgā, Dzelzavas ielā 36.
Publicitātes foto

Paplašinot savu degvielas uzpildes staciju (DUS) un iepirkšanās veikalu tīklu, “KOOL Latvija” atvēris vēl vienu jauna koncepta DUS ar veikalu Rīgā, Dzelzavas ielā 36.

Papildus sešām jau esošajām vietām “KOOL Latvija” drīzumā plāno atvērt DUS un veikalus arī Jelgavā, uz Rīgas apvedceļa pie Piņķiem un Dārzciema ielā Rīgā.

“Kopš pirmās degvielas uzpildes stacijas un veikala atvēršanas Augšlīgatnē 2017. gada septembrī, esam pierādījuši sevi kā konkurētspējīgu tirgus dalībnieku, kas spēj piedāvāt labu nozares vietējo alternatīvu,” stāsta “KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins.

“Esam vietējais uzņēmējs visās nozīmēs – “KOOL Latvija” DUS celtniecību veic Latvijas uzņēmumi, mūsu veikalu būvniecībā un iekārtošanā tiek izmantoti vietējie izejmateriāli un mēbeles,” norāda S. Šteins.

Viņš uzsver, ka tādējādi, “uzpildot degvielu “KOOL Latvija”, iztērētā nauda paliek tepat Latvijā, tā palīdzot veicināt vietējo uzņēmumu un ražotāju attīstību.”

“KOOL Latvija” iepirkšanās veikalā pieejamas nepieciešamākās sadzīves un auto preces, uzkodas no vietējām izejvielām, piemēram, burgeri ar brieža, vistas un liellopa gaļu.

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā.

Saistītie raksti

2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva “BaltCap Izaugsmes Fonds” (“BaltCap Growth Fund”), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu.

Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd atvērtas jau 6 “KOOL Latvija” degvielas uzpildes stacijas un konceptveikali Rīgā, Ādažos, Sauriešos, Līgatnē un Valmierā.

LA.lv