×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

FOTO: Pasniegtas Cicerona balvas (5)

Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš (no labās) pasniedz Cicerona Goda nosaukumu režisoram Kirilam Serebreņņikovam par meistarību starptautiskā kultūras komunikācijā un ietekmi Latvijas mākslā Cicerona balvu svinīgajā ceremonijā Latvijas Zinātņu akadēmijā. Foto - LETALatvijas Zinātņu akadēmijas Senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš (no labās) pasniedz Cicerona Goda nosaukumu režisoram Kirilam Serebreņņikovam par meistarību starptautiskā kultūras komunikācijā un ietekmi Latvijas mākslā Cicerona balvu svinīgajā ceremonijā Latvijas Zinātņu akadēmijā. Foto - LETA

Latvijas Zinātņu akadēmijā režisoram Kirilam Serebreņņikovam pasniegta Cicerona balvu starptautiskajā kategorijā, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālā teātra mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča.

Balva režisoram piešķirta par meistarību komunikācijā ar dažādu valstu sabiedrībām.

Cicerona balvu starptautiskajā kategorijā aizvadītajos gados ir saņēmusi Džemma Skulme, Ivars Kalviņš, Karls Bilts, Bils un Hilarija Klintoni, Egils Levits, Angela Merkele, Andris Piebalgs, Tomass Hendriks Ilvess, Vaira Vīķe-Freiberga, Valds Adamkus un citi.

Jau ziņots, ka Nacionālajā teātrī šonedēļ viesojas Maskavas Gogoļa centrs ar Ivana Gončarova izrādi “Parasts stāsts” Serebreņņikova režijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Latviešu ķēmi apbalvojuši Krievijas nodevēju – piektās kolonnas ebrejieti. Protams, tas ir latviešu ķēmu kārtējais ASV pēcpuses laizījums, uz ko ir spējīgs servilisma klasiķis Stradiņš un citi ķēmi.

  2. Tad jau nebūs ģenialitātes smaka, kas patīk latviešu filistriem. Cik gan zemu ir kritusi LPSR ZA – viens no izcilākajiem zinātniskajiem centriem PSRS? Tajās bildēs ir tikai āksti, bet ne talanti.

  3. Bet kur tad zinātnieki? Tikai pūļa elki, tukši un nekaunīgi muldētāji, ar servilisma klasiķi un Latvijas ordeņa kavalieri VDK stukaču Stradiņu priekšgalā. Kāpēc tā ķēde ir kaklā baznīcu forogrāfam? Kapēc Stradiņš vēl nav nolaizījis Trampa dibenu ar šo prēmiju? Un kur gan bez brašā kino pseidorežisora ar latgalieša spēku?

  4. Vai tā mūžigā melnā cepurīte tiek kādreiz arī zmazgāta?

    • Tad jau nebūs talanta un ģenialitātes smaka, kas tā patīk latviešu zintniekiem ar Stradiņu priekšā un kājstarpē? Kā gan varēja latviešu atkritumi tik ātri nolaist sūdos LPSR ZA – vienu no labākajiem zinātniskajiem centriem PSRS!?

Draugiem Facebook Twitter Google+