Ekonomika
Darbs un nauda

FOTO: Pie letes vairs neapkalpos – “Citadele” atver jauna koncepta filiāli1


Bankas "Citadele" jaunā filiāle.
Bankas "Citadele" jaunā filiāle.
Publicitātes foto

Daugavpilī klientiem durvis ir vērusi jauna koncepta “Citadeles” filiāle, tajā ir ieviests pilnībā jauns klientu apkalpošanas veids, portāls “LA.lv” noskaidroja bankā.

Proti, klienti vairs netiek apkalpoti pie letes, bet gan pie apaļiem galdiem, kur bankas konsultanti un klienti var daudz ērtāk un individuālāk pārrunāt aktuālos finanšu jautājumus.

Tāpat filiāle ir ieguvusi jaunu, modernu dizainu un interjeru.

Bankas “Citadele” Privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītāja Anna Fišere-Kaļķe norāda, ka jaunā filiāle ir ieguvusi jaunu dizainu atbilstoši “Citadeles” zīmola vadlīnijām.

“Esam arī pilnībā izmainījuši klientu apkalpošanas veidu, lai mēs būtu tuvāk klientiem,” atzīmē A. Fišere-Kaļķe.

“Ja agrāk bankas darbinieki apkalpoja klientus aiz letes, tagad pie apaļa galda mēs kopā ar klientiem malkojam gardu kafiju kā līdzvērtīgi biznesa partneri. Mēs esam atvērtāki un pieejamāki klientiem, izzinot klientu vajadzības un sniedzot klientiem vairāk iespēju,” skaidro bankas pārstāve.

Viņa uzsver: “Katrai vizītei bankā ir jākļūst par pievienoto vērtību klientam. Tas ir viens no mūsu izcila servisa pamatiem.”

Bankas "Citadele" jaunā filiālē

Arī ienākot filiālē, klienti nevis nonāk pie rindu mašīnas, bet viņus personīgi sagaida servisa vadītājs, kas noskaidro klienta vajadzības un palīdz nonākt pie nepieciešamā bankas speciālista – vai tas būtu finanšu konsultants par ikdienas pakalpojumiem, vai uzņēmumu apkalpošanas menedžeris, vai kase skaidras naudas darījumiem.

“Šādi klientu apkalpošana būs daudz personīgāka un patīkamāka,” prognozē A. Fišere- Kaļķe.

Bankas “Citadele” valdes loceklis Vladislavs Mironovs uzsver, ka filiāle tagad kļūst par kontaktu dibināšanas vietu un konsultāciju centru, jo mūsdienu tehnoloģijas ļauj visus ikdienas darījumus veikt attālināti.

“Mēs vēlamies būt tuvāk saviem klientiem – gan strauji attīstot digitālos pakalpojumus, lai cilvēki pēc iespējas vairāk bankas pakalpojumu varētu izmantot savos datoros un viedtālruņos jebkurā sev ērtā vietā un laikā, gan arī daudz individuālāk apkalpojot klientus filiālēs,” saka V. Mironovs.

Viņš norāda, ka šobrīd “Citadeles” klienti vairāk nekā 95% pārskaitījumu veic internetbankā un mobilajā lietotnē.

Īpaši strauji aug “Citadeles” mobilās lietotnes izmantošanas biežums, kas liecina, ka klienti arvien vairāk novērtē attālināto pakalpojumu ērtumu, ātrumu un “Citadeles” mobilajā lietotnē ieviestos risinājumus.

Pēc V. Mironova teiktā, uz filiāli klienti nāk, lai saņemtu augstas kvalitātes konsultācijas un uzzinātu vairāk par savām iespējām gan plānojot lielākus pirkumus, gan risinot ikdienas situācijas, gan plānojot savu ilgtermiņa labklājību un dzīves kvalitāti.

“Līdz ar to arī filiālēm ir jāmainās, lai sniegtu risinājumus mūsdienīga cilvēka vajadzībām.

Tagad tas ir noticis arī mūsu filiālē Daugavpilī,” uzsver VMironovs, piebilstot, ka “līdz ar tehnoloģiju attīstību banku pakalpojumi mainās, un līdzi tiem mainās arī filiāles”.

“Citadeles” Daugavpils filiāles renovētās telpas atrodas turpat, kur agrāk – Daugavpilī, Rīgas ielā 34. Darba laiks: darba dienās plkst. 8.30 – 17.30.

Par “Citadeli”

Saistītie raksti

Bankas “Citadele” akcionāri ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka un starptautiska investoru grupa ar pieredzi banku sektorā visā pasaulē. “Citadeles” koncerns tiek pārvaldīts no Latvijas ar meitas uzņēmumiem un filiālēm Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē.

“Citadele” nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus, kā arī virkni ekskluzīvus, unikālus produktus.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Izstrādātā garantēto atlīdzību izmaksu kārtība pensionāriem esot nesaprotama 1
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
No Liepājas eksportē šosezon pirmos 60 tūkstošus tonnu kviešu
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
“PNB bankas” maksātnespējas pieteikumu tiesa aiz slēgtām durvīm skatīs augusta beigās
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
5 stundas