Ekonomika
Īpašums

FOTO: Piecstāvu dzīvojamās mājas projekts Purvciemā ieiet finiša taisnē0


“Bonava Latvija” projekts Purvciemā Pūces ielā 19 ieiet finiša taisnē
“Bonava Latvija” projekts Purvciemā Pūces ielā 19 ieiet finiša taisnē
Publicitātes foto

Lielākais nekustamā īpašuma attīstītājs “Bonava Latvija” ir nosvinējis tradicionālos spāru svētkus daudzdzīvokļu projektam Purvciemā, Pūces ielā 19, iezīmējot apjomīgāko ēkas būvdarbu paveikšanu un projekta tuvošanos veiksmīgam noslēgumam.

Jaunajā piecstāvu dzīvojamā ēkā “Bonava Latvija” investēs 5 miljonus eiro, radot mājvietas līdz pat 160 cilvēkiem.

“Ar gandrīz 60 000 iedzīvotāju Purvciems ir apdzīvotākais rajons Rīgā. Ērtās infrastruktūras un plašo zaļo zonu dēļ tas ir arī viens no iecienītākajiem galvaspilsētas rajoniem jaunas mājvietas meklētāju vidū, kurus no dzīvošanas Purvciemā bieži vien attur tam raksturīgais novecojošais dzīvojamais fonds. Attīstot tādus projektus kā Pūces ielu un Hausmaņa terases “Bonava Latvija” dod būtisku ieguldījumu Purvciema dzīvojamā fonda attīstībā un rada kvalitatīvas un labiekārtotas mājvietas iedzīvotājiem,” saka “Bonava Latvija” attīstības projektu vadītājs Mikus Freimanis.

“Spāru svētkus daudzdzīvokļu projektā Pūces ielā 19 esam nosvinējuši jau 7 mēnešus pēc būvniecības uzsākšanas, kas apliecina mūsu komandas efektivitāti un spēju būvēt augstas kvalitātes ēkas salīdzinoši īsā termiņā,” saka M.Freimanis.

“Tā ir arī priecīga ziņa jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem. Jau šobrīd – pusgadu pirms plānotās nodošanas ekspluatācijā – lielākā daļa dzīvokļu, 39 no kopumā 65, ir pārdoti. Par savu jauno mājvietu to izvēlējušās lielākoties jaunās ģimenes, kas dod priekšroku skandināvu vērtībām – kvalitātei, pārdomātam komfortam un funkcionalitātei, kā arī labiekārtotai un apzaļumotai apkārtējai videi par pieejamu cenu.”

"Bonava Latvija" projekts Purvciemā

Pūces ielā 19 ir raksturīgi kompakti un pārdomāta plānojuma 1, 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi ar jauno īpašnieku un potenciālo pircēju skatījumā būtisku pievienoto vērtību – katrā dzīvoklī ir balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā, kur novietot ikdienā neizmantotās mantas, lai atbrīvotu telpu dzīvojamā zonā.

Tāpat iedzīvotāju ērtībām ēkas 1.stāvā paredzēta speciāla telpa bērnu ratiņu un riteņu novietošanai.

Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja arī izbaudīt privātā dārziņa burvību.

Visi “Bonava Latvija” projekti tiek celti paredzot vides labiekārtošanas darbus, tādējādi veicinot Rīgas kā sakārtotas pilsētvides attīstību. Arī Pūces ielā 19 piemājas teritorija tiks apzaļumota un labiekārtota ar piknika zonu – lapenīti, diviem bērnu rotaļu laukumiem un atpūtas zonām ar soliņiem.

Pagalmā paredzēta vieta virszemes autostāvvietām, kā arī tiks piedāvātas virszemes autostāvvietas zem nojumes. Jaunais dzīvojamās ēkas projekts atrodas klusākajā Purvciema daļā, kam raksturīga mazāka apbūve un vairāk zaļo teritoriju.

Bonava Latvija, attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons, nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam.

Līdz gada nogalei celtniecības stadijā būs 705 dzīvokļi 7 projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 475 dzīvokļu būvniecību.
Saistītie raksti

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkārtnes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem.

Pašlaik uzņēmumā strādā 2100 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Latvijā, 2018.gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklājot “CITRO” zīmola veikalus Rēzeknē, noslēgusies pāreja uz jauno zīmolu
20 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“airBaltic” demonstrē 21. “Airbus” ar jauno krāsojumu
20 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
No nākamā gada janvāra būtiski pieaugs reģionālo autobusu un vilcienu biļešu cenas 1
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Dižais sēlis Jānis Stradiņš. Aiziet, lai paliktu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Laikapstākļus nosaka ciklons: sestdien gaidāms ilgstošs lietus
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Politologs komentē, ka vēlētājus Rīgā mobilizēs “dusmas”
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Dombravu sadusmo kāds vārds tiešajā ēterā
51 minūtes
RO
Regīna Olševska
Veselam
Ne tikai trekni ēdieni un alkohols. Kā svētku laikā nopietni bojājam aknu veselību?
3 stundas