Ekonomika
Bizness

FOTO: Pilsētas centrā atklāts jauns zivju un jūras velšu veikals “Zivju Lete”2


Rīgas centrā atklāj gastronomisko zivju un jūras velšu veikalu "Zivju Lete"
Rīgas centrā atklāj gastronomisko zivju un jūras velšu veikalu "Zivju Lete"
Foto: Kristaps Bardziņš, kolāža: "LA.lv"

Rīgas centrā durvis vēris gastronomiskais zivju un jūras velšu veikals “Zivju Lete”, kas nodrošina plašu svaigo jūras produktu klāstu.

Veikala īpašnieks Murads Juško norāda, ka, ņemot vērā restorāna “Zivju Lete” popularitāti, pieņemts lēmums paplašināt biznesu, apzinoties, ka ir svarīgi atvērt veikalu, kas ļautu klientiem restorāna sniegtās pieredzes radīt arī savās mājās.

“Gatavot zivis un jūras veltes mājās ir moderni, aktuāli, vienkārši un pieejami gan cenas ziņā, gan cilvēkiem ar dažādām ēdienu gatavošanas prasmēm. Veikals “Zivju Lete” nodrošinās jums visu nepieciešamo, lai pagatavotu gardus zivju ēdienus,” atzīmē M. Juško.

“Maltītes gatavošana un baudīšana ir iespēja socializēties patiesā un nesamākslotā veidā. Neskatoties uz mūsdienu straujo dzīves ritmu, atgriežas tradicionālās vērtības, tai skaitā ēdienu gatavošana un viesu uzņemšana mājās kļūst vēl populārāka.”

“To var novērot arī sociālo tīklu tendencēs, cilvēki labprāt dalās ne tikai ar savām bildēm no restorāniem, bet arvien vairāk ar mājās pašgatavoto maltīti. Turklāt nav mazsvarīgi, ka jūras produktu diēta ir veselīga,” piebilst veikala īpašnieks.

Veikalā īpaši domāts par pircēju vēlmēm un to maksimālu īstenošanu, jo darbinieki palīdzēs izvēlēties labākos jūras produktus, izskaidros, kā tos pagatavot, turklāt zivju griešana, iemarinēšana un austeru atvēršana ir iekļauta cenā.

Atklāj zivju un jūras velšu veikalu "Zivju Lete"

Veikala dizains ir radīts līdzīgā stilā kā restorāns, veidojot vienotu koncepciju.

Izmantoti tie paši apdares materiāli un paņēmieni, kas jau kļuvuši par daļu no “Zivju Lete” vizuālā tēla.

Tā ir retro industriālā stila kombinācija ar modernu dizainu un jūras elementiem. Interjera dizaina idejas autors ir Murads Juško. Veikals lepojas ar rokām darinātām oša koka mēbelēm, ko veidojis Verners Kalacis (“Vline Furniture”), vintāžas lampām (“Vintidž Lampa”), ozolkoka mucām no Itālijas vīna darītavas.

Noformējumā izmantoti mākslinieka Teodora Lakšēvica zīmējumi, veclaicīgi padomju ēras svari un citi vintāžas dekoratīvie elementi, kurus veikala īpašnieks lielākoties atradis “flea-markets” jeb tā saucamajos krāmu tirdziņos.

Veikals “Zivju Lete” atrodas Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 63.

Par zīmolu “Zivju Lete”

Saistītie raksti

“Zivju Lete” ir veikals un kafejnīca, kas piedāvā visu laiku iecienītākos jūras velšu ēdienus un tradicionālos vietējos gardumus.

“Zivju Lete” interjeru radījuši talantīgi dizaina meistari. “Zivju Letē” satiekas vēsmas no zvejas kuģa dizaina, dabīgā koka mēbeles, vintāžas stikla flīzes un unikāli mākslinieciski elementi, kas atgādina par bezrūpīgi pavadītam vasaras dienām jūras piekrastē.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Garantētajās atlīdzībās “PNB klientiem” izmaksāti 49 miljoni eiro
8 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Kur nauda, tur strīdi. Izgaismojas atkritumu biznesa uzņēmuma vadības nesaskaņas
9 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Ādažos atvērts pirmais gastrobārs “Klaips”
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Izstrādātā garantēto atlīdzību izmaksu kārtība pensionāriem esot nesaprotama
26 minūtes
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Latvijas un Lietuvas prezidentu tikšanās uz Latvijas-Lietuvas robežas Grenctālē
41 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Sekojot Baltijas valstu paraugam, tūkstošiem “Honkongas ceļa” dalībnieku apliecina savu vienotību
19 minūtes
LE
LETA
Dabā
Brīvdienās būs lielākoties saulains laiks
5 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Rīgā nav ievērības cienīga pieminekļa “Baltijas ceļam”
1 stunda