Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Pludmales volejbolisti Rīgas pilī0

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien Rīgas pilī sveica Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā Latvijas godalgoto vietu ieguvējus.

Sīvā konkurencē izcīnītās zelta un sudraba medaļas ir apliecinājums Latvijas jauno pludmales volejbolistu profesionalitātei.

“Sasniegumu priekšnoteikumi ir skaidri mērķi, smags darbs, ticība sev un savai komandai, kā arī nepārtraukti treniņi. Ja ieguldītās pūles vainagojas ar panākumiem sacensībās, kas norisinās mājās, tad gan sportistu, gan līdzjutēju prieks, gandarījums un lepnums par sasniegto ir neizmērojams,” atzina Valsts prezidents.

Eiropas U-22 čempionāts pludmales volejbolā no 26. līdz 29. jūlijam norisinājās Jūrmalā, kur par medaļām pludmales volejbolā sacentās talantīgākie jaunieši vecuma grupā līdz 22 gadiem. Čempionātā Latviju pārstāvēja seši dueti – trīs puišu un trīs meiteņu.

Latvijas pludmales volejbola pāris Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Kravčenoka kļuva par Eiropas U-22 čempionāta vicečempionēm. Kristaps Šmits/Mihails Samoilovs izcīnīja Eiropas U-22 čempionāta zelta medaļas.

Galerijas nosaukums
LA.lv