×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2016
Drukāt

FOTO: Traģiskā avārija Ērgļu novadā: policija atklāj notikušā detaļas (3)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

20.jūlija vakarā Ērgļu novadā, autoceļa Pļaviņas – Ērgļi 25.kilometrā, avarējot automašīnai “Subaru Forester”, dzīvību zaudējis kāds 1990.gadā dzimis vīrietis un vēl trīs cietuši. Visām personām konstatēts alkohola reibums, informēja Valsts policijā (VP).

Negadījums notika ap pulksten 20:20 un tā iemesli tiks skaidroti sāktajā kriminālprocesā, taču sākotnējā informācija rada aizdomas, ka galvenais iemesls šim negadījumam ir automašīnas vadīšana reibumā. Iespējams, vadītājs pie stūres ir iemidzis vai viņam tikusi novērsta uzmanība, kā rezultātā viņš zaudējis kontroli pār automašīnu. Tā nobrauca no ceļa un, aizķeroties aiz pļavā esoša šķēršļa, apmeta kūleni.

Šis brauciens liktenīgs kļuva 26 gadus vecam automašīnas pasažierim, kurš negadījumā zaudēja dzīvību. Sākotnēji policija pieļauj, ka vīrietis visticamāk nebija piesprādzējies ar drošības jostu, kā rezultātā, automašīnai metot kūleni, tika izsviests no savas sēdvietas un automašīna viņam uzkritusi virsū. Automašīnā atradās vēl trīs cilvēki – 1991.gadā dzimis vīrietis, 1994.gadā dzimis vīrietis un 1972.gadā dzimis vīrietis, kuri guvuši sasitumus, taču no medicīniskās palīdzības atteikušies. Visiem cietušajiem konstatēts alkohola reibums.

Šobrīd policijas uzdevums ir noskaidrot, kurš no trīs vīriešiem ir vadījis transportlīdzekli. Ņemot vērā, ka neviena no personām savu vainu neatzīst un, lai novērstu izvairīšanos no atbildības, saskaņā ar Kriminālprocesa likumu visi trīs vīrieši aizturēti un nogādāti policijas iecirknī.

Policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260.panta 2.daļas “Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem. Šobrīd kriminālprocesa ietvaros nozīmētas ekspertīzes.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Auto ir domats civilizetiem laudim , ne bauriem .

  2. Tipiskie videejie Latvijas DAUNJI!!!

  3. Nu kā gan iespējams SKAIDROT, ja nekas nav skaidrs? Vispirms NOskaidro, tad varēs arī skaidrot!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+