×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2016
Drukāt

FOTO, VIDEO: Porziņģis dāvina Liepājai basketbola laukumu

foto - Pēteris Zaharovs/LETAfoto - Pēteris Zaharovs/LETA

Basketbolists Kristaps Porziņģis Jūrmalas parkā Liepājā trešdien dāvināja dzimtajai pilsētai jaunuzbūvēto āra basketbola laukumu.
Atklāšana notika, piedaloties ap 300 faniem, Liepājas domes pārstāvjiem, Latvijas jaunajiem basketbolistiem un daudziem interesentiem. Porziņģis pauda gandarījumu, ka projekts izdevies un realizēts tik ātri, pateicās Liepājas domes vadībai par atvēlēto zemesgabalu, kas nu jau kļuvis par basketbola laukumu.

Porziņģis izdarīja vairākus izmēģinājuma metienus pa jaunajiem groziem, dalīja autogrāfus, fotografējās kopā ar faniem un piebilda, ka šis, iespējams, ir tikai viens no līdzīgiem projektiem. Arī citur Latvijā varētu tapt viņa atbalstīti āra basketbola laukumi.

Laukums ar apgaismojumu izveidots atbilstoši NBA parametriem stadiona “Daugava” rezerves stadionā blakus futbola laukumam. Basketbola laukums papildinās jau esošo sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūru – āra trenažierus un ielu vingrošanas laukumu.

Šo teritoriju iecienījuši arī velosipēdisti, nūjošanas un skriešanas entuziasti. Līdzīgu projektu izmaksas lēšamas ap 100 000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+