×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Protesta akcija pret bēgļu uzņemšanu Latvijā aizritējusi kopumā mierīgi; viens aizturētais (4)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Kad protesta akcijas pret jaunu imigrantu uzņemšanu Latvijā dalībnieki sāka pamazām izklīst, daļa no protestētājiem devās pie Brīvības pieminekļa, lai tur kopīgi nodziedātu valsts himnu.

Viens no protesta akcijas dalībniekiem skaļrunī pateicās visiem klātesošajiem, norādot, ka šī akcija bija svarīga katram pilsonim, jo “mēs esam savā valstī, kur paši pieņemam lēmumus”.

Akcijas laikā par nepakļaušanos policijas darbiniekiem aizturēta viena persona, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins. LETA jau vēstīja, ka vienam no protesta akcijas dalībniekiem radās domstarpības ar policistiem plakāta dēļ. Policisti skaidroja, ka šāds plakāts pasākuma teritorijā nevar būt, jo to nevēloties pasākuma organizatori. Vīrietis atteicās pamest teritoriju, aizbildinoties, ka plakāts nav viņa. Tad likumsargi viņu aizveda prom.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja biedrības “Antiglobālisti” vadītājs Andris Orols, aizturētais turējis rokās vienu no biedrības plakātiem – dzeltenu plakātu, uz kura bija attēlota ģimene, kas ar maziem bērniem dodas pāri ielai. Šis cilvēks turpmāk vēlējies iestāties biedrībā.

“La.lv” jau rakstījām, ka protesta akcijā bija pulcējušies ap tūkstotis cilvēku.


Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Neticiet,ka kremla cekistu politiska apvieniba,ES un NATO Valsti Latvija, SC / Vienota Launuma Imperija & GKR & Bela Russ ir norupejusies pa Latvijas Valsti un latviesu tautu ,un tadel izsaka protestu pret musulmanu uznemsanu Latvija.Kremla cekistu merkis ir nakosajas velesanas sanemt pec iespejas vairak balsis,lai nostiprinatu savu ietekmi ES un NATO Valsti Latvija.
  Ir japanak ,ka valdibas koalicija butu tikai divas partijas NA & Vienotiba.
  DDD

 2. Šo notikumu, ko tai pašā vakarā lieliski komentēja un parādīja “arhilai” televīzija, iesaku Straujumai izmantot kā argumentu tālāku bēgļu kvotu noraidīšanai. Par to PREMJEREI izteikt paldies nacionāliem u.c. aktīvajiem. Bet izcīnītos minimālos 250 – pildīt un uzņemt. Nav ko riskēt ar mūsu drošību – jau par 50% samazina patrulējošo lidmašīnu skaitu. Uzskatu to par NATO brīdinājumu!

 3. sociāli atstumtais Atbildēt

  protesta akcijas uzdevums ir izpildīts – tai nav cita mērķa kā protesta izteikšana fiziski un tas ir izdarīts ; nožēlojami , ka tik piticīga aktivitāte , bet šāda realitāte ir varturu nopelns un noziegums pret Latvijas valsti par ko viņiem nāksies atbildēt un tas patiešām tā būs !
  FINKA pareģojums nav atcelts !

Draugiem Facebook Twitter Google+