Sports
Ziemas sports

FOTO: Rastorgujevs un Bendika cīnās, tribīnēs PSRS karogs0

foto: Romāns Kokšarovs/ F/64 Photo Agency

Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika pirmdien ārkārtīgi stiprā un nepatīkamā vējā Phjončhanas olimpiskajās spēlēs sacentās iedzīšanas sacensībās.

Abi – nosacīti veiksmīgi. Rastorgujevs n0 24. vietas pacēlās uz 12., pieļaujot četras kļūdas šaušanā. Bendika sieviešu konkurencē no 39. pakāpās uz 33.

Tikmēr tribīnēs bija redzams jau sen sabrukušās Padomju Savienības karogs.

“Pēdējā šaušanā bija neliels vējiņš, taču pats nenokontrolēju, ko vajadzēja. Līdz ar to bija divi soda apļi, kas traucēja cīnīties par augstākām vietām,” aģentūra LETA citē Rastorgujevu. “Parādījās ātrums kājās, arī servisa grupa ļoti labi nostrādāja. Deva pareizo informāciju, kas jādara sacensību laikā. Apstākļi trasē bija labi, man šodien patika. Varēja redzēt, ka konkurenti pēc sprinta bija ļoti izpumpējušies un ātri nogura. Slēpes arī ļoti labi slīdēja, par ko paldies jāsaka savai komandai. Iepriekšējās olimpiskajās spēlēs no 17.vietas sprintā aizraucu uz devīto vietu iedzīšanā. Tomēr olimpiskās spēles un pārējās sacensības viena no otrām atšķiras. Divdesmitnieks man patīk. Grupas priekšā bija pretvējš, tāpēc centos noķert nākamo grupu, lai sēdētu aizmugurē. “Gonka” bija laba, viennozīmīgi labāka nekā sprints. Kārtējie soda apļi ļoti daudz izšķīra. Apzinos, ka rezultāts varēja būt arī citādāks.”

Saistītie raksti
LA.lv