Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Regbija “miesnieki” pārmāca “ežus”0


Latvijas regbija čempionāta spēle.
Latvijas regbija čempionāta spēle.
Foto: Ansis Ventiņš

“Miesnieki”/”Ķekava” regbija komanda otrdien Latvijas čempionāta mačā ar rezultātu 48:0 (27:0) sagrāva LMT/”Eži” vienību.

Uzvarētāju labā pa piezemējumiem veica septiņi dažādi spēlētāji – Raivis Kokins, Lauris Dūzelis, Roberts Ameters, Mairis Grīva, Juris Šimanovskis, Andrejs Mantinieks un Elmārs Šefanovskis.

“Kopumā bija labi, ņemot vērā, ka vairāki spēlētāji satraumējušies, bet citiem bija iedota atpūta starp diviem septītnieka turnīriem. Līdz ar to bija eksperimentāls sastāvs, dažiem spēlētājiem darbojoties pozīcijās, kurās viņi nebija spēlējuši. Paldies pieredzējušajiem par to spēlētāju, kuri bija satraumējušies vai atpūtās, aizstāšanu,” pēc mača Latvijas Regbija federācijai sacīja “Miesnieki”/ “Ķekava” galvenais treneris Kristaps Andersons.

“Sākumā spēles ritējumu ietekmēja lietus – vairākkārt kļūdījāmies un bumba izkrita uz priekšu. Tomēr vēlāk viss iegāja savās sliedēs. Rezultāts likumsakarīgs. Brīžiem mums bija ļoti laba bumbas kontrole, ļoti labi lēmumi. Var teikt, ka diezgan labi nospēlējām. Visdrīzāk, ka ar šādu pretinieku nevaram sagatavoties Lietuvai, tomēr, kādi pretinieki Latvijā ir, ar tādiem jāspēlē.”

Latvijas regbija čempionāta spēle starp "Miesnieki"/"Ķekava" un LMT/"Eži" komandām

“Miesnieki”/”Ķekava” regbisti izcīnījuši uzvaras visās četrās Latvijas čempionāta pirmajās spēlēs, bet panākumus visās piecās spēlēs guvusi arī “Garkalne”/”Livonia”.

Nākamā spēle klasiskajā regbijā “Miesniekiem” būs 3. augustā, kad “Top” līgas ietvaros būs viesos jāspēkojas ar spēcīgo Šauļu “Baltrex” komandu.

Saistītie raksti

Baltijas līgā šosezon sacentīsies četras labākās Lietuvas komandas, kā arī spēcīgākās Latvijas vienības “Miesnieki”/”Ķekava” un “Garkalne”/”Livonia”. Tomēr vēl pirms tam šajā sestdienā Baldonē gaidāms Latvijas čempionāta otrais posms regbijā-7, noskaidrojot, kas varēs celt virs galvas čempionu dēli. Pirmajā posmā pagājušajā nedēļas nogalē triumfēja tieši “Miesnieku” pirmā komanda, atstājot aiz sevis regbija kluba “Livonia” veiksmīgāko sastāvu.

Šogad Latvijas čempionātā spēlē piecas komandas, kas aizvadīs divu apļu turnīru, čempionu noskaidrojot pēc regulārās sezonas rezultātiem. Turnīrā spēlē “Miesnieki”/”Ķekava”, “Garkalne”/”Livonia”, LMT/”Eži”, “Jūrmala” un “Fēnikss”.

LA.lv