Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2016
Drukāt

FOTO: Rīdzinieki pulcējas elegantajā baltajā piknikā (1)

Foto - Andris TiļļaFoto - Andris Tiļļa

Šonedēļ nejauši ievēroju, ka pie Latvijas Mākslas muzeja noris kāds sarīkojums, kurā pulcējušies ļaudis tikai baltā apģērbā. Kaut arī nedaudz līņāja, splīna sudrabīgo pelēcīgumu vērta pavisam baltu dalībnieku priecīgais noskaņojums un baltiem ziediem izdaiļotā norises vieta, kur bija novietoti gari galdi, apklāti baltiem galdautiem. Vienvārdsakot – viss baltā. Kāpēc?

Uzzināju, ka šo sarīkojumu sauc “L’elegante Pop-Up Picnic”, un tas Latvijā notiek ne pirmo gadu. Ideja pieder parīzietim Fransuā Paskēram, kurš 1988. gadā, atgriežoties Parīzē pēc ilgas prombūtnes, aicināja savus draugus uz atkalredzēšanās vakariņām parkā un, lai vieglāk atpazītu viens otru, ieteica visiem ģērbties baltā.

Balti tērpi, galdi, un galda noformējums rada atšķirību starp apkārtējo vidi un garāmgājējiem. Baltais apģērbs dalībniekiem rada svinīgumu un sarīkojumā – gaišu un pozitīvu atmosfēru. Ir patīkami vērot, kā cilvēki no daudzām vietām vienlaikus dodas uz centrālo pasākuma vietu – visi eleganti saposušies un baltā.

Būtībā sarīkojums ir elegants pikniks, kas sākas ar uzkodām, tām seko pamatēdiens un deserts, kurus šajā vakarā izvēlējušies ņemt līdzi, lai tos baudītu un dalītos ar draugiem. Šis sarīkojums mudina atklāt sevī kulināra talantu un radīt kaut ko jaunu, lai vakarā pārsteigtu draugus un starp visiem ēdieniem kopīgi izvēlētos favorītu.

Apvienojot lielisku ēdienu ar izcilu vīnu vai šampānieti, vakars viennozīmīgi izvēršas brīnišķīgs ne vien pašiem dalībniekiem, bet arī norises vērotājiem. Kā lai nepriecājas, ja tas ir gaišs akcents mūsu ikdienas vienmulībā!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pretiigaas paviaanu atraugas nevis cilveeki.

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+