×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgā plaši svin “uzvaras dienu” (16)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā, Uzvaras parkā, plaši tika atzīmēta Otrā pasaules kara beigu 70.gadadiena. Svinībās piedalījās gan Rīgas mērs Nils Ušakovs, gan Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs, gan citas augstas amatpersonas.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Neko teikt ,ja pa 25 gadiem ,vēl ir tik daudz cilvēku ,kas nevar samierināties ,ka zaudējuši virskundzību!
  Apbrīnoju ne tikai latviešu miermīlību !
  Visā Pasaulē bieži notiek holokausta piemiņas pasākumi.
  Vai nebūtu pēdējais laiks sapulcināt visas paaudzes ,kas cietuši no represijām -1940.,1945.,1949.g. ,arī vēlāk apcietināto un uz Sibiriju izsūtīto? Ja barikāžu laikā no visas Latvijas sabrauca ,domāju ,ka uz šādu notikumu nebūtu jāskubina.

 2. Latvieši, skatiet vaigā savu senču slepkavas Atbildēt

  Latvieši, skatiet vaigā savu senču – mierīgo iedzīvotāju masveida slepkavas, izvarotājus, aplaupītājus utt. Vienīgais, bildē redzamais, kā smejies, tajā laikā vēl nebija dzimis, jo diezin vai onkam jau ir 70 gadi, bet pat tad, ja ir, tad kara laikā bija zīdainis vai arī pāris gadus vecs bērns. Onka piekārtās bļambas pie krūtīm lkm nočiepis vai? 🙂

 3. Kāpēc latvieši neiet pie pieminekļa 9.maijā Atbildēt

  Kāpēc latvieši neiet pie pieminekļa 9.maijā un kāpēc nesvin šos krievu svētkus? Tāpēc, ka latviešiem tie nav svētki, jo tie uzskata, ka tās ir slepkavu dzīru dejas uz masveida noslepkavoto mierīgo iedzīvotāju (mūsu senču) kauliem, ka 2.Pasaules karā vieni fašisti patiesībā uzvarēja citus fašistus un paliekot `atbrīvotajās`= okupētajās teritorijās `uzvarētāji` sāka masveida visu vecumu mierīgo iedzīvotāju slepkavošanas, izsūtīšanas, izvarošanas, aplaupīšanas utt. Šī slepkavu un to pēcteču 9.maija dzīrošana LV ir perversa.

 4. Tie, kas pie okupācijas simbola ir salasījušies, ir svešķermenis mūsu valstī.

 5. Tam mūlim melnajās brillēs ar bļembakiem pie žaketes nu gan nav 90 gadu. Vai tad krievi sākuši visiem veterāniem feisliftu taisīt? Visdrīzāk jau viņš ir atvaļināts bijušais pad armijas virsnieks, kurš palikšanu Latvijā izkaucis!

 6. Uzvaras svētki saulaini un mīļi arī man.

 7. pamela nesatraucies:) Atbildēt

  :)dzīvo mierīgi, tik traki nav:)bet labi,ka tā pārdzīvo par Krieviju:)

 8. sargāsim Latviju! Atbildēt

  Bail pat iedomāties, ja šiem puto īstiem visiem būtu pilsonība. Tad Latvijas vispār vairāk nebūtu
  Dievs sargi Latviju no tās ienaidniekiem!

 9. Un šie visi vēl grib Latvijas pilsonību — NEKAD !

 10. Tā jau Latvijas okupācijas diena…

 11. Krievijai būtu jāuzceļ Hitleram,ne tikai Staļinam milzu piemineklis,JO KAS būtu Krievija,KAS būtu Putins utt.,ja nebūtu OPK /karš/?Ko svinētu lai aizmālētu acis tautai,kura mirst nu jau badā,ja nebūtu Hitlera uzbrukums un uzspļaušana “neuzbrukšanas”līgumam?Tauta patiesi mirst badā,ekonomiks kolapsā / D.Medvedevs/,bet Putins miljonusizgrūž šrotu sputņikos kas gāžas viens pēc otra un līdz zobiem bruņojas,miljonus iegrūž Ukrainas karā ++ atkal ,kā Afganistanā,Čečenijā ,tūkstošiem jaunu vīru dzen nāvē ,lai piesegtu valsts sabrukumu.TAS NOTIKS un jau drīzi,galvoju !!Beigsies lielkrievu šovinisma uzplūdi,jo tautai aRī ĒST VAJAG !!Muks prom krievi.Bija 245 milj.,tagad tikai /pēc 20 g./ 145 milj.Krievijā ir DRAUSMĪGAS problēmas,kuras slēpj .

  • Andersone -> Pamelai Atbildēt

   Ievelc elpu trakā … kad tu pēdējo reizi esi runājusi ar krieviem no Krievijas (man kontakti ir) ….. mazāk skaties Дождь .. un pārējo propogandu !!

 12. Ābrams Špungins Atbildēt

  Saskanarmiešu asinsvečuki ložņā ap Okupācijas fallu.

Draugiem Facebook Twitter Google+