Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. janvāris, 2015
Drukāt

Foto: Rīgas Cirks iepazīstina ar jauno programmu “Ikss un Dalmatino” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Dalmāciešu jaunās cirka programmas "Ikss un Dalmatino" priekšnesums.

Rīgas Cirks piektdien, 30.janvārī, iepazīstināja ar jauno programmu “Ikss un Dalmatino” un 5.starptautiskā cirka festivāla “Zelta Kārlis 2015” rezultātiem, aģentūrai BNS pavēstīja cirka pārstāve Anita Tropa.

Preses konferencē piedalījās mākslinieki Mr. Dalmācietis un draugi – Igors Stinka, Ramans Kavaļčuks un Romans Malikhins, kā arī “Zelta Kārļa 2015” “Grand Prix” ieguvēji – akrobāti uz atsperkārts; Alihaan Alikhanova vadītais septiņu ekvilibristu kolektīvs un citi mākslinieki.

Pasākumu vadīja Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska. Tajā arī tiks demonstrēti izrādes priekšnesumu fragmenti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Priekš kam tāds aizvēsturisks cirks vēl vajadzīgs? Priekš okupantiem?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+